مدیر مجموعه یادگار امام در گفت‌وگو با تسنیم:

تراکتورسازی هر وقت صاحب ورزشگاه شد، درباره تمرین کردن تیم‌ها در آن تصمیم بگیرد

مدیر مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) تبریز نسبت به اعتراض باشگاه تراکتورسازی به انجام بازی‌ها و تمرینات یکی از تیم‌های دسته یکی در این ورزشگاه واکنش نشان داد.

خبرنگار ورزشی ، باشگاه تراکتورسازی که در هفته‌های گذشته نسبت به وضعیت ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز معترض بود، امروز با ارسال نامه‌ای رسمی به سازمان لیگ اعلام کرد که دیگر حاضر نیست در این ورزشگاه بازی‌های خانگی خود را برگزار کند.

حبیب مقصودی، مدیر مجموعه یادگار امام (ره) تبریز درباره اعتراض باشگاه تراکتورسازی به برگزاری بازی‌ها و تمرینات یکی از تیم‌های دسته اولی تبریز در این ورزشگاه و نامه این باشگاه به سازمان لیگ مبنی بر عدم برگزاری بازی‌های خانگی خود در ورزشگاه یادگار به خبرنگار ورزشی گفت: این نظر باشگاه تراکتورسازی است. آنها نمی‌توانند به ما بگویند که چه‌کار کنیم. این ورزشگاه برای ماست و خودمان هم راجع‌به‌ اینکه بازی و تمرین تیم‌ها در آن تصمیم می‌گیریم. باشگاه تراکتورسازی هر وقت خودش صاحب ورزشگاه یادگار امام (ره) شد، می‌تواند در این خصوص تصمیم بگیرد، اما اینکه دیگر نمی‌خواهد در ورزشگاه یادگار بازی کنند، نظر شخصی خودشان است و ما هم به آن احترام می‌گذاریم.

بیشتر بخوانید:‌

نظمی: تراکتورسازی نتیجه نمی‌گیرد، بازیکنانش از چمن ایراد می‌گیرند

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار