نبی: تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان باید تقویت شوند/ به وزیر ورزش گزارش دادیم

مهدی محمدنبی اعلام کرد که مسئولان باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی به وزیر ورزش و جوانان، گزارش عملکرد داده‌اند.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی محمدنبی در خصوص جلسه امروز (شنبه) مسئولان سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی با وزیر ورزش و جوانان گفت: در این جلسه چهارچوب عملکرد سه باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین روند کاری که باشگاه‌ها و فدراسیون فوتبال در این زمینه انجام دادند را به وزیر توضیح دادیم.

رئیس کمیته بدی صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها ادامه داد: موضوع رسیدگی مجموعه فعالیت‌های ارسالی به سامانه کنفدراسیون فوتبال آسیا توسط باشگاه‌ها از سوی هیئت بدوی مطرح شد و در نهایت جمع‌بندی بسیار خوبی از سوی وزیر ورزش و جوانان صورت گرفته است.

وی با تأکید بر تقویت تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا افزود: در نهایت کار نوعی پیش خواهد رفت که باعث تقویت و حضور پرقدرت باشگاه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد. امیدوارم با حمایت خانواده ورزش، پیشکسوتان، بازیکنان و مربیانی که تیم‌های‌شان در لیگ قهرمانان حاضر هستند و همچنین حمایت فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و وزارت ورزش، نتیجه خوبی برای کشورمان حاصل شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار