بر بازی مسلط بودیم

عطایی: دیدار دو تیم کاله و ارومیه، جنگ تجربه و جوانی بود

سرمربی تیم والیبال کاله گفت: دیدار دو تیم کاله و ارومیه، جنگ تجربه و جوانی بود که ما با خطای کمتر از آن با پیروزی خارج شدیم.

بهروز عطایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل شهرداری ارومیه در هفته هفتم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بازی سنگین و پرفشاری بود. شهرداری ارومیه، تیمی بود که نباید به نتایج قبلی آن نگاه می‌کردیم. آنها ۲ شکست ناباورانه مقابل گنبد و شمس داشتند. من معتقدم جایگاه واقعی شهرداری ارومیه در بین ۳ تیم برتر جدول است.

او ادامه داد: شهرداری بازیکنان با تجربه و خوبی دارد و ما این تفکر وارد زمین شدیم که مقابل این تیم، متحمل فشار زیادی خواهیم شد.

عطایی در مورد نتایج نزدیک ست‌های این بازی گفت: حقیقت این است که اختلاف ما با شهرداری در هست زیاد و حتی در مقاطعی ۱۰ بر ۲ به سود ما بود ولی بی تجربگی بازیکنان ما و از دادن تمرکزشان باعث شد تا در امتیازات پایانی هر ست، حریف به ما نزدیک شود. در مجموع باید بگویم که بر بازی مسلط بودیم.

وی تصریح کرد: دیدار دو تیم کاله و ارومیه، جنگ تجربه و جوانی بود که ما با خطای کمتر از آن با پیروزی خارج شدیم.

مربی پیشین تیم ملی درباره جایگاه تیم‌ها در جدول نیز صحبت کرد: ما در مکان چهارم جدول قرار داریم ولی مطمئن هستیم که این مکان، ثبات ندارد. فاصله تیم‌ها در جدول بسیار کم است و باید هر هفته منتظر تغییرات بود.

او ادامه داد: پیکان در ۴ بازی قبلی خود به پیروزی رسیده و کم کم خودش را به صدر جدول نزدیک می‌کند. این تیم در پایان مرحله گروهی در بین ۳ تیم برتر خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار