رسمی؛ زلاتان، روخو و پوگبا آماده بازی مقابل نیوکاسل هستند

وبسایت رسمی توپ - زلاتان، روخو و پوگبا با رهایی از بند مصدومیت، آماده هستند در بازی مقابل نیوکاسل به زمین بروند.

به گزارش وبسایت توپ، ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد در آستانه دیدار تیمش در لیگ برتر مقابل نیوکاسل، خبر خوبی را برای هواداران تیمش اعلام کرده و اذعان داشته که پل پوگبا، زلاتان و مارکوس روخو می توانند از بازی با نیوکاسل، شیاطین سرخ را همراهی کنند. پل پوگبا دو ماه قبل مصدوم شد و در ۱۲ بازی قبلی یونایتد غایب بود. زلاتان و روخو هم در ماه آپریل در دیدار با اندرلخت دچار مصدومیت شدند.

مورینیو درباره بازگشت مصدومین تیمش چنین گفته است:

مصدومین بلندمدت تیم نیز دوران ریکاوری را پشت سر گذاشته اند و آماده بازی هستند. روخو، پوگبا و زلاتان می توانند تیم را در دیدار مقابل نیوکاسل همراهی کنند.

در مورد پل پوگبا اکنون می توانم راحت حرف بزنم، نمی خواستم در زمان مصدومیتش، صحبتی درباره او بکنم. اما به راحتی می توانید نتایج منچستریونایتد را پیش از مصدومیت پل پوگبا و بعد از مصدومیت او مشاهده و مقایسه کنید. کیفیت هایی در فوتبال ما وجود دارد، خصیصه هایی در سبک بازی مان وجود دارد که بودن یا نبودن پوگبا در آن کیفیت تاثیر گذار است.

فصل قبل زلاتان تا قبل از مصدومیتش، در اکثر دقایق برای ما بازی کرد. این فصل یاد گرفتیم که بدون زلاتان، چطور بازی کنیم. به سبکی متفاوت بازی کردیم ولی او بازیکن بسیار مهمی برای ماست. از بازگشتش به تیم استقبال می کنیم. او با شخصیت قوی ای که داشت توانست از پس این مصدومیت بر آید. گفته بودیم که در سال ۲۰۱۷ برمی گردد، ولی ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ یک چیز است و اواسط نوامبر یک چیز دیگر. البته اکنون نمی توان انتظار داشت ۹۰ دقیقه آماده حضور در زمین باشد و یا هر بازی به میدان برود. باید به او زمان داد تا به فرم و شرایط ایده آلش بازگردد، اما بازگشتش فوق العاده است.

در مورد روخو نیز همین طور است، مصدومیت سختی را پشت سر گذاشت. اما چهارشنبه هفته قبل با تیم رزروها تمرین کرد و شرایطش خوب است. خوشحالیم که هر سه نفر را در ترکیب تیم داریم.

 

۱۸۷۸

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار