ریسک‌پذیری ایران به سبک کی‌روش

احتمال حضور ایران در گروه ضد‌ آمریکایی جام جهانی ۲۰۱۸

احتمال اینکه تیم تحت‌هدایت کارلوس کی‌روش با تیم‌هایی که به نوعی ضد آمریکا هستند، قرار بگیرد وجود دارد.

، با مشخص شدن چهره ۳۲ تیم صعود کننده به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و قرار گرفتن ایران در پات ۳ برای قرعه‌کشی این رقابت‌ها، نشریه «اسپورت ایلوستریتد» آمریکا به بررسی مختصر تیم‌های راه یافته به جام جهانی پرداخته است.

این نشریه در مورد تیم ملی فوتبال ایران نوشت: کارلوس کی‌روش اکنون ۶ سال است که هدایت تیم ملی ایران را برعهده دارد. تیم تحت‌هدایت او که در مرحله انتخابی جام جهانی شکستی متحمل نشد و در ۱۰ بازی از مرحله پایانی انتخابی تنها ۲ بار دروازه‌اش باز شد، می‌تواند به سبک مختص کی‌روش و با فوتبالی شسته و رفته، فنی و ریسک‌پذیر متکی باشد.

«اسپورت ایلوستریتد» همچنین در گزارشی دیگری به بررسی گروه‌های احتمالی جالب جام جهانی روسیه پرداخته است که یکی از این گروه‌ها می‌تواند گروه ضدآمریکایی باشد. در گزارش این نشریه آمده است: تیم ملی آمریکا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور نخواهد داشت، اما تیم‌هایی که به نوعی ضد ایالات متحده هستند، در این جام حضور خواهند داشت.

در ادامه این گزارش آمده است: روسیه میزبان یکی از این انتخاب‌های آشکار برای سرگروهی این گروه ضدآمریکایی است. در کنار روسیه (پات یک)، مکزیک رقیب فوتبالی و البته رقیب جغرافیای سیاسی ایالات متحده از پات ۲ می‌تواند در این گروه قرار بگیرد. ایران، حریف آمریکا در جام جهانی ۱۹۹۸ می‌تواند از پات ۳ در این گروه ضد آمریکایی قرار بگیرد و مراکش رقیب آمریکا در راه کسب میزبانی جام جهانی ۲۰۲۶ از پات ۴ نیز می‌تواند این گروه را کامل کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار