مشکل ما داوری نبود، خودمان بودیم

دست‌نشان: نتوانستیم مقابل گل‌گهر از برتری خود استفاده کنیم/ زارع را به عنوان دستیار به ملوان دعوت کردم

سرمربی ملوان بندر انزلی معتقد است داوری در تساوی این تیم مقابل گل‌گهر نقشی نداشت و عامل اصلی این توقف، بازیکنان ملوان بودند.

نادر دست‌نشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره تساوی یک - یک تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: بازی سنگینی را پشت سر گذاشتیم. گل‌گهر در تمام بازی دفاع بابرنامه‌ای داشت و در معدود دفعاتی که وارد محوطه جریمه شدند، به گل رسیدند. متأسفانه بازیکنان ما نتوانستند توپ را دفع کنند و به سادگی گل خوردیم. بازی کاملاً در اختیار ما بود اما استرس بازیکنان باعث اشتباه آنها و تساوی شد. بازیکنان روز گذشته اشتباه بازی کردند و نتوانستیم از برتری‌های خود استفاده کنیم.

وی درخصوص صحبت‌هایش علیه بازیکنان ملوان در نشست خبری پس از این مسابقه تصریح کرد: آدم تا یک جایی می‌تواند تحمل کند. ما نتوانستیم سه دقیقه از گل تیم خود محافظت کنیم و از این بابت شاکی شدم. بازیکنانی که روی آنها حساب کردیم با استرس بازی می‌کردند و همین باعث شد نتوانند بازی خوبی به نمایش بگذارند. این اتفاق سبب تضعیف تیم شد. برخی از بازیکنان هم خوب بازی کردند اما تعدادی از آنها بازی خوبی ارائه نکردند وگرنه می‌توانستیم با استفاده از موقعیت‌های خود به پیروزی برسیم.

سرمربی ملوان در مورد قضاوت رضا عادل در این دیدار، با تمجید از عملکرد او گفت: در دو صحنه خطاهای صد درصدی پشت محوطه جریمه گل‌گهر باید گرفته می‌شد که این اتفاق رخ نداد، البته کمک داور اول مسابقه در پرچم زدن گاهی اشتباه می‌کرد اما مشکل ما داوری نبود،‌ بلکه خودمان بودیم.

بیشتر بخوانید:اظهارات دست‌نشان در این باره که راه برای حضور بازیکنانی همانند مازیار زارع و جلال رافخایی در ملوان باز است

دست‌نشان درخصوص صحبت‌های مازیار زارع که گفته بود کسی به او نگفته که به تمرینات ملوان برود و اگر این صحبت‌ها ادامه داشته باشد، زارع دیگر سکوت نخواهد کرد، خاطرنشان کرد: من واقعیت را می‌گویم. من پس از خداحافظی زارع، او را حتی به عنوان دستیار به ملوان دعوت کردم و مشکلی با او ندارم.  زارع باید در اختیار ملوان باشد و با تیم تمرین کند. اگر به او نیاز داشتیم از او در زمین استفاده می‌کنیم وگرنه کنار تیم خواهد بود. اگر واقعیت دیگری وجود دارد، من هم از صحبت‌های زارع استقبال می‌کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار