در گفت‌‌وگو با تسنیم

اسماعیل‌پور: خوشحالیم که توانستیم کاری برای زلزله‌زدگان انجام بدهیم

دارنده مدال نقره جهان گفت: بودن در کنار مردم زلزله‌زده و کمک‌های هر چند اندک ما به آنها اگر توانسته باشد لحظاتی کوتاه برای آنها شادی به همراه داشته باشد، برای ما کافی است.

مسعود اسماعیل‌پور در گفت‌گو با خبرنگار ورزشی ، درخصوص حضور کشتی‌گیران کشورمان در مناطق زلزله‌زده اظهار داشت: ما در این سفر یک روزه از حدود ۱۰ تا ۱۵ شهر و روستای زلزله زده بازدید کردیم و واقعا شرایط خیلی سختی است و خیلی از روستاها بالای ۸۰ درصد تخریب شده بودند.

وی ادامه داد: دیروز از اقصی نقاط کشور کمک‌های مردم به مناطق زلزله زده می‌رسید اما شرایط خیلی سخت است. مناطق زلزله‌زده سرمای سوزانی دارد و زلزله‌زدگان هم سقف بالای سرشان هم خراب شده و جای هم ندارند و زیر چادرها زندگی می‌کنند.

دارنده مدال نقره جهان تصریح کرد: ما خودمان اجناس را از تهران تهیه کردیم و بردیم و سعی کردیم به جاهایی که کمتر به آنها کمک شده برسانیم اما به نظرم در این زمینه باید سازماندهی بهتری انجام شود و مردم بتوانند از این کمک‌ها بهتر استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه آب و مواد غذایی به وفور یافت می‌شد و زلزله زدگان با توجه سرمای هوا به وسایل گرمایشی، پتو، لباس‌های گرم، شیرخشک برای بچه‌ها و لوازم بهداشتی نیاز دارند.

وی تاکید کرد: بودن در کنار مردم و کمک‌های هر چند اندک ما به آنها اگر توانسته باشد لحظاتی کوتاه برای آنها شادی به همراه داشته باشد و لبخند را بر لب آنها بنشاند برای ما کافی است.

اسماعیل‌پور در پایان گفت: ما آخر شب به روستای گهواره در داخل کوه‌ها رفتیم و آنجا مردمی که با ما صحبت می‌کردند، می‌گفتند همین که شما کشتی‌گیران به میان ما آمده‌اید ما غم و غصه خود را برای لحظه‌ای فراموش کردیم و برای ما بسیار ارزشمند بود و بسیار خوشحالیم که توانستیم کاری برای این عزیزان انجام بدهیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار