مشکلات مالی تیم در حال حل شدن است

حسینی: حریف در مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت

مدیر فنی تیم شهرداری ورامین گفت: نتیجه بازی شهرداری و نماینده کاشان و امتیازات رد و بدل شده نشان می‌دهد که حریف در مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت.

حسین حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل رعد پدافند کاشان در هفته هفتم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: نتیجه بازی و امتیازات رد و بدل شده نشان می‌دهد که حریف در مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت. بازیکنان این تیم به جز جواد حسین‌آبادی نیز عملکرد قابل تعریفی نداشتند.

او ادامه داد: در تیم ما نیز، رحمان داودی و آندری کوتسموس به دلیل مصدومیت غایب بودند ولی سایر بازیکنان به خوبی از عهده وظایف حود برآمدند.

حسینی در مورد مشکلات مالی تیم شهرداری ورامین نیز توضیح داد: شب گذشته، شهردار ورامین به ما قول داد که تا پایان هفته آینده، ۳۰ درصد دستمزد بازیکنان و تا پایان تیم فصل نیز ۳۰ درصد دیگر پرداخت شود. خوشبختانه به نظر می‌رسد که مشکلات مالی تیم در حال حل شدن است.

مدیر فنی تیم شهرداری ورامین در مورد احسن شیرکوند، لیبرو فصل گذشته این تیم گفت: او فعلاً به دلیل محرومیت، نمی‌تواند در لیگ بازی کند. ما تقاضای خود را مبنی بر بخشش وی به کمیته استیناف داده‌ایم و سرپرست فدراسیون هم قول مساعد داده که مشکل او برای حضور در لیگ برتر، برطرف شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار