جودوی گرندپری ــ هلند

نمایندگان جودوی ایران حریفان خود را شناختند

با انجام آیین قرعه‌کشی رقابت‌های جودوی گرندپری هلند، نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، آخرین مرحله رقابت‌های جودوی گرندپری در سال ۲۰۱۷ در شرایطی طی روزهای ۲۶ تا ۲۸ آبان ماه به‌میزبانی کشور هلند برگزار می‌شود که ساعتی پیش و با انجام آیین قرعه‌کشی این رقابت‌ها ۲۳۱ جودوکار حاضر در این رقابت‌ها حریفان خود را شناختند.

بر اساس این گزارش در جدول ۱۷نفره وزن منهای ۶۰ کیلوگرم محمد رشنونژاد پس از استراحت در دور نخست به مصاف جودوکاری از کشور هلند می‌رود و در صورت پیروزی برابر برنده انگلستان و لهستان به میدان خواهد رفت.

در منهای ۶۶ کیلوگرم قاسم نوری‌زاده در حضور ۲۲ جودوکار نخست استراحت دارد و دور دوم به مصاف برنده آلمان و هلند خواهد رفت.

در جدول ۲۹نفره وزن منهای ۷۳ کیلوگرم مهدی فتحی‌پور ابتدا جودوکاری از کشور میزبان را پیشِ‌رو دارد و سپس به مصاف برنده اسپانیا و مغولستان خواهد رفت.

سعید مولایی جودوکار وزن منهای ۸۱کیلوگرم کشورمان پس از استراحت در گام نخست، مقابل برنده پرتغال و کرواسی به میدان می‌رود، در این وزن ۲۶ جودوکار حضور دارند.

رامین صفویه در منهای ۱۰۰کیلوگرم ابتدا جودوکاری از کشور بلغارستان را پیشِ‌رو دارد، نماینده کشور میزبان حریف صفویه در دور دوم خواهد بود، در این وزن ۱۴ جودوکار حضور دارند.

جواد محجوب در جدول وزن به‌اضافه ۱۰۰کیلوگرم و در حضور ۱۲جودوکار مقابل جودوکار آلمانی به میدان می‌رود و سپس جودوکار کشور میزبان را پیشِ‌رو دارد.

گفتنی است در نخستین روز این رقابت‌ها محمد رشنونژاد و قاسم نوری‌زاده روی تاتامی می‌روند، شنبه ۲۷ آبان ماه و در دومین روز این رقابت‌ها مهدی فتحی‌پور و سعید ملایی نمایندگان کشورمان هستند و رامین صفویه و جواد محجوب آخرین نمایندگان جودوی ایران در روز سوم هستند.

محمد منصوری به‌عنوان سرمربی و محسن ذکریا به‌عنوان مربی ملی‌پوشان کشورمان را در این رقابتها همراهی می‌کنند.

*

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار