گریزمان-کوتینیو؛

فقط یک ستاره به بارسلونا می آید

بارسلونا پس از جدایی نیمار در تابستان، دچار یک وحشت بی سابقه شد و دست به اقداماتی عجیب زد.

به گزارش "توپ"، آبی اناری ها همچنان دوران پسا نیمار را پشت سر می گذارند و از بخت خوب، مجموعه فعلی توانسته فصل را بسیار خوب و حتی دور از انتظار شروع کند.

وقتی نیمار به آن شکل راهی پی اس جی شد، مدیران بارسلونا که عصبی شده بودند، گزینه های زیادی را برای جانشینی او در نظر گرفتند. به یکباره مطرح شد که بارسلونا نه تنها به دنبال جذب جانشین نیمار است که قصد دارد در خط هافبک نیز خود را تقویت کند. اقدام برای جذب ژان میشل سری از نیس که عجیب جلوه می کرد نشانه وحشتی بود که به مدیران بارسا تزریق شده بود.

در نهایت ۱۰۵ میلیون یورو برای دمبله پرداخت شد که چند برابر قیمت واقعی این بازیکن بود. تا ساعات پایانی نقل و انتقالات نیز تلاش ها برای جذب کوتینیو و دی ماریا ادامه داشت که به نتیجه نرسید.

 

 

 

 

حال پس از گذشت چند ماه و کسب نتایح مثبت، مدیران بارسلونا با آرامش بیشتری به دنبال تقویت تیم هستند. نقل و انتقالات زمستانی نزدیک است و یک بار دیگر گزینه جذب کوتینیو روی میز است.

انتقالی بس دشوار که ممکن است در ژانویه به ثمر ننشیند؛ چرا که مدیران لیورپول به مانند تابستان، قصد از دست دادن بهترین بازیکن خود را ندارند. دیگر گزینه بارسلونا گریزمان است که البته یک گزینه فوری نیست و برای تابستان مدنظر قرار دارد.

 

طبق ادعای اسپورت، بارسلونا اگر بتواند در زمستان کوتینیو را جذب کند، عملا جذب گریزمان منتفی خواهد شد. در غیر این صورت گزینه های ارزان قیمت تری نسبت به کوتینیو که مذاکرات با آنها خوب پبش رفته، در ژانویه جذب می شوند و در تابستان نیز تلاش خواهد شد تا گریزمان نیز پیراهن آبی اناری را به تن کند.

این در حالی است که موندودپورتیوو مدعی شده است که جذب کوتینیو در زمستان هیچ منافاتی با جذب گریزمان در تابستان نخواهد داشت. 

 

 

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار