حرکت تحسین‌برانگیز امره جان برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه+عکس

ستاره آلمانی تیم فوتبال لیورپول در اقدامی تحسین‌برانگیز طرفدارانش را به کمک به زلزله‌زدگان غرب کشورمان دعوت کرده است.

، امره جان بازیکن آلمانی اما ترکیه‌ای‌الاصل تیم فوتبال لیورپول در صفحه شخصی خود در اینستاگرام پستی قرار داده و در آن از طرفدارانش درخواست کرده است که به مردم زلزله زدن کرمانشاه کمک کنند.

جان در این پست نوشته است: یک زمین‌لرزه بزرگ در منطقه مرزی میان ایران و عراق، جان ۴۳۰ نفر را گرفته و ۶ هزار مجروح برجا گذاشته است. طبق اعلام مؤسسات امدادرسان ایران، اکنون نزدیک به ۷۰ هزار نفر زندگی خود را در پناهگاه‌های اضطراری موقت سپری می‌‌کنند. به دلیل سرمای هوا، بازماندگان حادثه به آرامش خاطری نیاز دارند که تنها با کمک‌های خیریه عموم مردم حاصل می‌شود. ما از شما تقاضا می‌کنیم که هرمقدار کمک نقدی‌تان را به شماره حساب زیر با درج عبارت «زلزله غرب ایران» همراه با نام کامل‌ و آدرس‌تان واریز کنید. با واریز وجوه، در اسرع وقت تأییدیه مالیات‌های قابل کسر ارائه خواهد شد. هر نوع کمک نقدی مستقیماً به مسئولان قابل اعتمادی که جنبشی خصوصی را آغاز کرده‌اند، انتقال داده می‌شود. لطفاً این پیام را به هر تعداد از دوستان و اعضای خانواده خود که توانایی کمک دارند فوروارد کنید. از شما بسیار متشکرم.

پست امره جان با واکنش مثبت بسیاری از کاربران اینترنتی به خصوص در ایران مواجه شده است و اکثر آنها از ستاره لیورپول قدردانی کرده‌اند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار