اینسینیه: حاضر بودم به عنوان دروازه‌بان هم برای ایتالیا بازی کنم/ از دروسی به خاطر حمایتش متشکرم

هافبک هجومی تیم فوتبال ناپولی می‌گوید حاضر بوده به هر شکلی به تیم ملی کشورش برای صعود به جام جهانی کمک کند، حتی با ایستادن درون چارچوب دروازه این تیم.

، ناکامی ایتالیا برای کسب پیروزی مقابل سوئد در بازی برگشت پلی‌آف و به تبع آن بازماندنش از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای بازیکنان و هواداران این تیم سخت بود اما برای هافبک هجومی آنها علاوه بر سخت، حسرت‌برانگیز بود.

اینسینیه که خیلی‌‌‌ها او را در حال حاضر بهترین هافبک هجومی تیم ملی ایتالیا حتی یک دقیقه هم فرصت بازی پیدا نکرد و تمام بازی را از روی نیمکت نظاره کرد. در واقع او در مجموع دو بازی رفت و برگشت تنها ۱۵ دقیقه در بازی رفت فرصت پیدا کرد که برابر سوئدی‌ها به میدان برود و در این مدت کوتاه نتوانست تأثیر خاصی بر روند بازی بگذارد.

او اما در گفت‌و‌گویش با نشریه ماتینوی ناپل اظهار داشت که تنها و تنها ناراحتی‌اش از بابت ناکامی ایتالیاست نه به میدان نرفتن خودش.

هافبک ناپولی گفت: تأسف قلبی من نرفتن ایتالیا به جام جهانی است و تنها از این بابت شدیداً ناراحتم. از روز اول قوانین تیم ملی را می‌دانستم. مهم نیست که چه کسی بازی می‌کند. همیشه باید به تصمیمات مربیان احترام گذاشت. من حتی اگر یک دقیقه هم فرصت پیدا کنم تمام تلاشم را برای تیم انجام می‌دهم. برای تیم ملی من حتی حاضر بودم درون دروازه هم بازی کنم چون پیراهن تیم ملی پیراهنی است که بی هیچ حرف و حدیثی باید به آن احترام گذاشت. سرمربی انتخاب‌های دیگری داشت. او فکر می‌کرد بازیکنانی که انتخاب کرده برای بردن ما به جام جهانی گزینه‌های خوبی هستند. هیچ جنجالی در کار نیست. این پیراهن یک نماد است و من می‌خواهم آن را برای سالیان سال به تن کنم.

طبق گزارش برخی رسانه‌های ایتالیایی، ظاهراً بازیکنان یوونتوسی تیم ملی ایتالیا به جامپیرو ونتورا، سرمربی آتزوری گفته بودند که اینسینیه باید در بازی برگشت به میدان برود، ضمن اینکه دروسی هم در اواسط بازی به مربی‌ تیم ملی ایتالیا که از او خواست برای رفتن به میدان خودش را گرم کند توصیه کرد به جای او هافبک ناپولی را به میدان بفرستد چون ایتالیا به پیروزی نیاز دارد نه تساوی.

اینسینیه در این باره هم عنوان کرد: من از دانیله به خاطر حرکت فوق‌العاده‌اش تشکر کردم. او به عنوان یک رهبر واقعی سعی داشت به تیم کمک کند. اگر به میدان می‌رفتم باعث افتخارم بود. حق ما بود که به جام جهانی برویم چون به نظر من، ایتالیا در آنجا می‌توانست از اعتبار خودش دفاع کند.

هافبک هجومی آتزوری در پایان به احتمال روی کار آمدن کارلو آنچلوتی پس از اخراج ونتورا اشاره داشت و گفت: آنچلوتی یکی برنده و یکی از بزرگان دنیای فوتبال است اما تصمیم‌گیری درباره انتصاب او وظیفه مسئولان فدراسیون است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار