پیروانی: تیم ملی باید با تیم‌های گردن کلفت بازی کند

غلامحسین پیروانی سرمربی سابق تیم امید ایران تاکید کرد که شاگردان کارلوس کی‌روش برای حضور پرقدرت در جام جهانی باید با تیم‌های قوی هم روبه‌رو شوند.

غلامحسین پیروانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص بازی‌های تیم ملی اظهار داشت:‌من معتقدم که بازی‌های اخیر یک محک خوب بود تا تیم ملی بتواند با چند تیم بازی دوستانه انجام بدهد. ملی‌پوشان ما عملکرد خوبی داشتند و نشان دادند که به آسانی شکست نمی‌خورند. امیدوارم در جام جهانی هم نتایج خوبی بگیریم.

پیروانی در مورد این که برخی معتقدند کی‌روش علاقه‌ای ندارد تا با تیم‌های بزرگ بازی کند تاکید کرد: من معتقدم تیم ملی باید با تیم‌های گردن‌کلفت هم فوتبال بازی کند تا ما بتوانیم ضعف‌های خودمان را بشناسیم و آنها را برای جام جهانی به کمترین حد ممکن برسانیم. البته کی‌روش هم به خوبی کارش را بلد است و ما نمی‌توانیم در مورد عملکرد او غیرمنصفانه صحبت کنیم.

پیروانی در مورد شانس صعود ایران به مرحله حذفی جام جهانی گفت: همه در ایران انتظار دارند که تیم ملی به مرحله حذفی صعود کند و این انتظار غیرمنطقی نیست. باید ببینیم که با چه قرعه‌ای مواجه خواهیم شد ولی امیدوارم تیم ما در جام جهانی به مرحله حذفی صعود کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار