اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ - روسیه

نمایش جاذبه‌های ۳۲ کشور در جشنواره یخی مسکو / نصب سقف نیژنی گورود

جاذبه‌های فرهنگی و گردشگری ۳۲ کشور شرکت‌کننده جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در جشنواره یخی مسکو به نمایش گذاشته خواهد شد.

، شورای شهر مسکو با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مجسمه‌ای از  جاذبه‌های فرهنگی و گردشگری ۳۲ کشور شرکت‌کننده جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در پارک پیروزی مسکو نصب خواهند شد. این برنامه بخشی از جشنواره سالانه یخی مسکو است که امسال به نصب جاذبه‌های فرهنگی و معماری کشورهای شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اختصاص می‌یابد.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ مربوط به پایان مونتاژ سقف ورزشگاه نیژنی گورود یکی از ۱۲ ورزشگاه میزبان این رقابت‌ها است.

پیمانکار ساخت ورزشگاه نیژنی گورود در نشست رسانه‌ای خود از پایان نصب سقف آن به متراژ ۵۴ هزار و ۷۰۵ متر مربع خبر داد. سقف ورزشگاه نیژنی گورود جایگاه تماشاگران ومنطقه لابی را پوشش کامل می‌دهد. این سقف از صفحات پلی‌کربنات به رنگ‌های سفید و سفید، آبی تشکیل شده‌اند.

همچنین سقف ورزشگاه نیژنی گورود مطابق شرایط آب و هوایی این منطقه طراحی و ساخته شد و از مقاومت بالایی در برابر سرمای سخت و بارش سنگین برف برخوردار است. نیژنی گورود میزبان ۶ بازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با شرکت ۳۲ تیم از جمله ایران در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در  ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر برگزار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار