ستاره احساساتی نمی خواست از بارسا برود

روزی که نیمار برای نرفتن به PSG اشک ریخت

نیمار شخصیتی بسیار شکننده دارد. او بسیار احساساتی و تاثیرپذیر است و در ماجراهای چند ماه اخیر نیز این موضوع به خوبی ثابت شده است.

به گزارش "توپ"، اشک های نیمار در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار برزیل مقابل ژاپن، خیلی ها را غافلگیر کرد؛ اما مارکوس لوپس، ستون نویس نشریه مارکا، در گزارشی که در ادامه می خوانید، فاش کرد که در ماه های اخیر، این اولین بار نبود که این ستاره برزیلی احساساتی شد و این اتفاق در جریان انتقال پرحاشیه او از بارسلونا به پاری سن ژرمن هم رخ داد:

 

" چند روز پیش از اینکه مسی را در جریان جدایی اش از بارسا قرار دهد، جرارد پیکه او را با انتشار توئیت "او می‌ماند"، حسابی گیج کرده بود. نه فقط پیکه بلکه تمام افرادی که فکر می‌کردند او در بارسا می‌ماند.

 

طبق گواهی شاهدان، نیمار در دو مقطع از اینکه در حال پیوستن به پاری سن ژرمن بود پشیمان شده بود و به رئیس باشگاه یعنی جوزپ ماریا بارتومئو اعلام کرده بود که مانع این انتقال شود. نیمار سینیور، ایجنت و پدر او، این روند را متوقف نکرد. هر جایی که پسرش مرکز توجهات بود، حضور داشت، عکسش روی تمام روزنامه ها رفته بود، به توصیه های باشگاهی گوش می‌داد که به پایش می‌افتاد تا پسرش را به جمع بازیکنانشان ببرد؛ مثل همان دوره ای که او در سانتوس بود و حالا هم راهی پاری سن ژرمن شده است.

 

 

 

آخرین دیدار نیمار با هم تیمی هایش خیلی خوب پیش نرفت و در نهایت برنامه های او برای جدایی عملی شد و او به فرانسه رفت. او در آخرین صحبت هایش با هم تیمی ها گفته:" من را به خاطر داشته باشید، می‌خواهم برگردم." مخاطب او بازیکنانی بودند که پس از مشخص شدن موضع او و پدرش، از جدایی او استقبال کردند.

 

فشار تبدیل شدن به گران ترین بازیکن جهان بر نیمار وارد شده؛ ولی اینکه در پاری سن ژرمن ستاره دوم تیم باشد، برایش غیرقابل توجیه است. او پس از این شرایط با امری دچار اختلاف شد، مربی که هر کاری می‌کند تا نیمار را در تیمش حفظ کند.

 

 

 

 

هدف اصلی باشگاه این است که نیمار را به عنوان هسته اصلی تیم حفظ کنند، تیمی که در آن کاوانی بهترین گلزنش است و امباپه ستاره جوانش است. جدا از این ها، مارکو وراتی و آدرین رابیو توانایی های خود را در خط حمله به نمایش گذاشته اند. مهم ترین چیز اما در این میان، ناصر الخلیفی، مالک باشگاه است.

 

در حال حاضر انتقال او غیرممکن است؛ ولی هر چند که فردا روز دیگری است و ممکن است هر چیزی پیش رو باشد. رئال اما مذاکره ای انجام نداده و فعلا تلاش های آنها با در بسته روبرو شده است. حالا در پاریس، نیمار به دنبال موفقیت جهانی است؛ ولی خیلی اتپفاقات باید برای رسیدن به این موفقیت رخ می‌داد که هنوز رخ نداده است.

 

او از کاتالونیا خارج شد که زیر سایه مسی نباشد با این حال، جام جهانی پیش روست. او که به همراه تیم ملی برزیل در سال ۲۰۱۴ ناکام بودند، حالا اهداف بزرگی پیش رو دارند. هیچ چیز فعلا نمی‌تواند تمرکزش را به هم بزند؛ ولی او هم انسان است و هر چیزی ممکن."

 

ترجمه: روزبه مهری

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار