غرامت فدراسیون فوتبال ایتالیا بابت اخراج ونتورا مشخص شد

مبلغی که فدراسیون فوتبال ایتالیا باید بابت فسخ قرارداد سرمربی‌اش بپردازد مشخص شد.

، جامپیرو ونتورا سرمربی تیم ملی ایتالیا که شب گذشته (چهارشنبه) در جلسه هیئت مدیره فدراسیون فوتبال ایتالیا حکم برکناری‌اش صادر شد، بابت فسخ شدن قراردادش از سوی کارفرمایانش رقمی در حدود ۸۶۶ هزار یورو غرامت خواهد گرفت.

ونتورا با وجود ناکامی فاجعه آمیزش – نرسیدن آتزوری به جام جهانی بعد از ۶۰ سال – حاضر نشد از سمت خود استعفا کند و این در حالیست که او در ابتدای سال میلادی جاری قراردادش با فدراسیون فوتبال ایتالیا را تا سال ۲۰۲۰ تمدید کرده بود. البته شانسی که ایتالیایی‌ها آورده‌اند این است که تمدید قرارداد ونتورا تا سال ۲۰۲۰، منوط به موفقیتش برای رساندن آتزوری به جام جهانی ۲۰۱۸ بوده و به این ترتیب او تنها تا پایان مدت قرارداد قبلی‌‌اش یعنی ماه ژوئن سال ۲۰۱۹، حق و حقوقش را خواهد گرفت.

رنزو اولیویری، رئیس اتحادیه سرمربیان ایتالیا در این خصوص به خبرنگاران گفت: قرارداد ونتورا معتبر است و مانند همه مربیانی که اخراج می‌شوند، او حق و حقوقش را خواهد گرفت.

در همین حال شبکه پرمیوم اسپورت ایتالیا اعلام کرده است که فدراسیون فوتبال ایتالیا ۸۶۶ هزار یورو غرامت ونتورا نه به صورت یکجا بلکه به صورت اقساط می‌پردازد تا در صورتی که او تا ماه ژوئن سال آینده هدایت یک تیم باشگاهی را برعهده گرفت، از پرداخت مابقی غرامتش خودداری کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار