دروسی با بازیکنان سوئد ملاقات و از آنها عذرخواهی کرد

هافبک پیشین تیم ملی فوتبال ایتالیا با بازیکنان تیم ملی سوئد دیداری کوتاه داشت و از آنها بابت اتفاقی که در سفر اخیرشان به میلان رخ داد، عذرخواهی کرد.

، یک رسانه‌ ایتالیایی از حرکت تحسین‌برانگیز دانیله دروسی، کاپیتان تیم فوتبال رم پس از ناکامی تیم ملی ایتالیا برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرده برداشته است.

پایگاه اطلاع‌رسانی «توتو بلائوتو» فاش کرده است که هافبک آتزوری پس از تساوی بدون گل این تیم در بازی برگشت پلی‌آف مقابل سوئد در ورزشگاه سن‌سیرو، به دیدار بازیکنان تیم ملی سوئد در اتوبوس این تیم رفته است تا از آنها بابت هو شدن سرود کشورشان در ابتدای مسابقه عذرخواهی کند.

در ابتدای مسابقه‌ای که بدون گل خاتمه یافت، گروهی از ۸۰ هزار تماشاگری که در ورزشگاه سن‌سیرو حضور داشتند، هنگام پخش سرود تیم ملی سوئد سوت زدند و هو کردند و با وجود تلاش جان‌لوئیجی بوفون، سنگربان آتزوری برای پایان دادن به این حرکت (سنگربان یوونتوس هنگام پخش سرود کف می‌زد) به کار خود ادامه دادند.

در همین حال نشریه اکسپرسن سوئد به نقل از یکی از مسئولان تیم ملی این کشور که شاهد ماجرا بود، نوشته است: او به اعضای تیم ملی سوئد گفت آفرین و از آنها بابت رفتار برخی هم‌تیمی‌هایش در بازی رفت در استکهلم و نیز حرکات ناشایست برخی هواداران که سرود تیم ملی سوئد را در بازی برگشت هو کردند، عذرخواهی کرد. در اتوبوس جو عجیبی به وجود آمده بود. همه می‌گفتند:«اوه خدای من! واقعاً او آمد و از ما عذرخواهی کرد؟». این یکی از زیباترین صحنه‌هایی بود که بعد از مدت‌ها شاهدش بودیم. این مرد (دروسی) عجب باشخصیت است.

یان اندرسون، سرمربی تیم ملی سوئد نیز از حرکت دروسی تمجید کرده اگرچه او هنگام ورود هافبک رم به اتوبوس تیمش آنجا حضور نداشت.

او گفت: این بهترین بخش ورزش است. شما در زمین مسابقه با یکدیگر می‌جنگید و مسابقه می‌تواند شبیه یک جنگ کوچک باشد اما بعد از مسابقه همه چیز تمام می‌شود و شما دستان یکدیگر را می‌فشارید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار