آیا قدوس و سما در اوسترساندس می‌مانند؟ + عکس

روزنامه معتبر اینترنتی سوئد با انتشار گزارشی مفصل از اوسترساندس این پرسش را مطرح کرده که آیا ملی‌پوش ایرانی در این تیم خواهد ماند یا خیر؟

، به نقل از روزنامه ایدروتنسافر سوئد، این پرسش وجود دارد که آیا سامان قدوس و کن ساما تیم اوسترساندس را ترک خواهند کرد یا به طور مطلق روی این اتفاق نباید حساب کنیم.

کیندبرخ، مدیر باشگاه اوسترساندس در پاسخ به این پرسش که اگر الان قرار بر فروش سامان قدوس و کن سما باشد چه قیمتی خواهند داشت گفت: سامان قدوس هم‌اکنون قیمتی معادل ۴۰ تا ۵۰ میلیون کرون دارد و سما هم ارزان‌تر از آن نخواهد بود.

رسانه سوئدی در ادامه با اشاره به فروش احتمالی سامان قدوس و کن سما در پنجره نقل و انتقالاتی ماه ژانویه نوشت: باشگاه اوسترساندس سوئد می‌تواند روی کسب درآمد ۷۰ میلیون کرون با فروش این ۲ بازیکن حساب کند.

اکثر هواداران معتقدند که سامان قدوس و کن ساما با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی از تیم اوسترساندس جدا خواهند شد. فقط کیندبرخ، مدیر باشگاه مطمئن نیست که این اتفاق تا کمتر از ۲ ماه دیگر رخ می‌دهد.

سامان قدوس هفته گذشته به عنوان بهترین مهاجم فصل ۲۰۱۸ - ۲۰۱۷ فوتبال سوئد انتخاب شد. کن سما نیز در رده دوم برترین‌ هافبک‌های سال قرار گرفت. انتخاب‌هایی که از سوی ۱۶ مربی، ۳۲ روزنامه‌نگار و عده‌ای از متخصصان فوتبال انجام شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار