گراف ضربات مهاجمان ایران مقابل ونزوئلا؛ خارج از دسترس

وبسایت رسمی توپ - مهاجمان اصلی تیم ملی گل نمی‌زنند. مدتی این جمله فقط در مورد تیم‌های باشگاهی آنها صدق می‌کرد اما حالا در مورد تیم ملی هم می‌توان از این جمله استفاده کرد.

به گزارش وبسایت توپ، آزمون و قوچان نژاد از آخرین گلزنی‌شان هفته‌های زیادی می‌گذرد. آنها در بازی مقابل ونزوئلا هم نتوانستند طلسمشان را بشکنند و در حال حاضر کریم انصاری‌فرد در میان مهاجمان بهترین آمار را از خود به جای گذاشته است. این بازی هم در روز ناکامی آزمون و قوچان‌نژاد، جهانبخش تک گل ایران را به ثمررساند. دو مهاجم ایران نه تنها نتوانستند گلی به ثمربرسانند که بسیار بی‌دقت و ناهماهنگ به نظر می‌رسیدند و ضرباتشان حتی دروازه‌بان حریف را هم با مشکل مواجه نکرد. ضربات بازیکنان تیم ملی ایران به سمت دروازه به دو دسته تقسیم می‌شد. یا با فاصله زیاد به بیرون می‌رفت یا اگر داخل چارچوب بود بدون کوچکترین زحمتی درون دستان دروازه‌بان قرار می‌گرفت. در عکس زیر مقصد توپ‌های بازیکنان تیم‌ملی مشخص شده است.

 

بازیکنان ونزوئلا حملات بسیار کمتری روی دروازه ایران داشتند به خصوص در نیمه اول. در نیمه اول مثلا مهاجمان این تیم یک حمله روی دروازه ایران انجام دادند که جلال حسینی آن را از روی خط دروازه بیرون کشید. آمار بازی‌های تیم ملی در مقدماتی جام‌جهانی نشان داد که دقت ضربات مهاجمان ایرانی پایین‌تر از همتایانشان است و در این یکی، دو بازی اخیر این آمار بدتر هم شده است. قوچان‌نژاد و آزمون به عنوان گلزن‌ترین مهاجمان ایران هم افت کردند و کی‌روش امیدوار است که این دوران افت هر چه زودتر تمام شود تا بهترین مهاجمانش را در بهترین شرایطشان در اختیار داشته باشد.

 

۳۰۳۸۸

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار