نیمار با چه مبلغی می تواند از PSG جدا شود؟

برنامه تلویزیونی اسپانیایی ال چیرینگیتو اعلام کرد که نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، بندی در قراردادش دارد که براساس آن می تواند از این باشگاه جدا شود.

به گزارش "توپ"، نیمار تابستان گذشته با انتقالی ۲۲۲ میلیون یورویی از بارسلونا به پاری سن ژرمن رفت و به گران ترین بازیکن تاریخ تبدیل شد.

 

اما به تازگی شایعاتی در مورد نارضایتی این ستاره برزیلی از شرایطش در پارک دو پرنس منتشر شده و هرچند خود او این موضوع را رد کرده؛ اما همچنان اخباری در مورد بازگشت او به لالیگا و پیوستنش به رئال مادرید شنیده می شود.

 

اکنون برنامه ال چیرینگیتو از بندی در قرارداد او خبر داد که بر اساس آن، او می تواند از پاری سن ژرمن جدا شود. بند جدایی قرارداد در لیگ فرانسه مانند اسپانیا اجباری نیست و به همین دلیل، باشگاه ها ترجیح می دهند که چنین بندی را در قرارداد بازیکنان شان قرار ندهند و دقیقا به همین دلیل بود که پاری سن ژرمن و لیورپول توانستند مانع از انتقال مارکو وراتی و فیلیپ کوتینیو به بارسلونا شوند.

 

 

 

اما چیرینگیتو اعلام کرد که نیمار بندی ۲۲۲ میلیون یورویی برای جدایی اش از پاری سن ژرمن در قراردادش گنجانده که دقیقا برابر با مبلغی است که این باشگاه برای خرید او به بارسلونا پرداخت کرده است.

 

نیمار که این هفته در دو دیدار دوستانه مقابل ژاپن و انگلیس برای برزیل به میدان رفت، در کنفرانس مطبوعاتی دیدار مقابل ژاپن شایعات در مورد نارضایتی از شرایطش در پاری سن ژرمن را رد کرد و تاکید کرد هیچ مشکلی در این باشگاه ندارد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار