گله‌های سرمربی پیکان بعد از حواشی مربوط به جادوگری

مجید جلالی: چرا من باید اینجا به دنیا بیایم؟

سرمربی پیکان که این روزها تحت فشار حواشی مربوط به نتیجه گرفتن تیمش در طول سالیان اخیر بر پایه مسائل جادوگری است، صحبت‌های جالبی را در نشست خبری به زبان آورد.

به گزارش "توپ"، مجید جلالی که تیمش در آستانه تداوم در رکورد پیروزی های پیاپی برابر صنعت نفت متوقف شد، در پایان این بازی و با حضور در نشست خبری به شدت نسبت به حواشی روزهای اخیر واکنش نشان داد.


نتیجه مقابل صنعت نفت عادلانه نبود
اول از هر چیزی باید از بازیکنانم تشکر کنم. علیرغم تمام فضای سنگینی که علیه ما به وجود آوردند. ظرفیت ما مشخص است و از ۱۲ بازی ۲۴ امتیاز و من به بازیکنانم افتخار می‌کنم. بازی خوبی انجام دادند و ما موقعیت خوبی ایجاد کردیم. وقتی آنها را استفاده نکنیم، معلوم است که آنها از تک فرصت‌های خود سود می‌برند و البته به نظرم قضاوت هم می‌توانست عادلانه تر باشد. ما بعد از موقعیت گل سه بار شانس گل داشتیم و سه بار تک به تک را از دست دادیم و به هرحال این هم فوتبال است و یک روز هم اینطور می‌شود.


حاشیه ساختند تا نتیجه نگیریم
سال هاست که من کار می‌کنم و نزدیک به ۴۰ سال است. در طول این سال ها همیشه سعی کردم بهترین خدمات را به فوتبال کنم و در کمال صداقت کار کنم. جوانان زیادی را به فوتبال آوردم که البته خودشان هم شایسته بودند. اما در طول این سال ها هر وقت تیمم آمده جان بگیرد، حواشی ساختند تا لطمه بخوریم. اکنون هم همین کار را کردند. پرسپولیس را ببینید که کجای کار بود و یهو در یک هفته در پس اختلافی که بین دو مربی به وجود آمد چه شدند.


چرا من باید اینجا به دنیا بیایم؟
به هرحال این مسائل حاشیه ای همیشه تاثیر خودش را دارد. آنهایی که این کار را کردند، خوشحال باشند؛ اما من همواره در طول این سال ها به کاری که کردم افتخار می کنم و نمی دانم تا چه زمانی کار کنم؛ اما تا زمانی که باشم همین کار را می‌کنم. مسیری که می دانم صادقانه بوده و برای موفقیت تلاش کردم. با عشقی که به کارم، به فوتبال و به جوانان دارم. دیشب وقتی می خواستم بخوابم از خدا گله کردم که چرا من اینجا به دنیا آمدم.

 

روزهایی که قهرمان نشدم جادوگران خواب بودند؟
شما نگاه کنید امروز ۶ بازیکن جوان روی نیمکت بودند. چند نفر هم در زمین بودند. امروز رزاق پور بازیکن جوانان پیکان بود. پیام نیازمند و امامعلی و ... . من فکر نمی کنم در طول این سال ها من به فوتبال بد کرده باشم. شما ببینید وقتی بچه ای را بزرگ می‌کنید و او در روی شما بایستد چه حسی پیدا می‌کنید؟ من اکنون چنین حالی دارم. این همه سال من برای فوتبال زحمت کشیدم؛ اما مردم ناآگاه بیایند از روی سکو به من حرف بزنند؟ اکنون دوست دارید من بیایم اینجا چه بگویم؟ گاهی اوقات وقتی می‌آیی درباره تهمتی که صحت ندارد هم بخواهی حرف بزنی انگار چیزی بوده. من نمی دانم چطور باید با این مسائل برخورد کنم و اگر زوری داشته باشم که از این مساله نمی‌گذرم؛ اما نداشته باشم هم نمی‌گذرم. من به شکلی که کار کردم در طول این سال ها می دانم چه کردم و نمی گویم ۹۹ درصد که صد درصد پیش خداوند روسفید هستم. از اینکه تیمم زمانی که می آید جان بگیرد هر ساله این حواشی را می سازند و حرف پر از کذب و تهمت می‌سازند، چرا این حرف ها را می زنند. یک روز می گویند چرا گرمکن او این شکلی است و روز دیگر حرف دیگر می زنند. من روزی که میبرم می گویند فلان و روزی که می بازم می گویند مربیگری اش مشکل دارد. من یک سال قهرمان شدم در سال های دیگر جادوگران خواب بودند؟ من واقعا متاسفم و پیش خدا گله کردم. من به کسی بدی نکردم؛ اما به ازای هر یک دوست صد دشمن دارم و نمی دانم چرا این شکلی است وقتی به کسی بدی نکرده ام.

 

فوتبال ایران به دنبال کوتوله است
من از طرف خودم و با اشرافی که روی کار خودم دارم می‌گویم بله، اما اینجا هر آدم موفقی را می‌زنند. اینجا فقط باید کوتوله باشی! شما ببینید این تیم که آمدم اسکلت را حفظ کردم و چند بازیکن جوان آوردم و تیم را حفظ کردم و بعد از اینکه هر سال می رفت و می‌آمد. من با اطمینان به شما می گویم که من اینجا باشم و نباشم این تیم با این نفراتی که دارد روزهای بزرگی در آینده دارد. این تیم اگر به آن فضا بدهند، موفق خواهد شد. ما کار ویژه ای برای بازیکنان نکردیم و قرارداد بازیکنان هم جزو متوسط های لیگ است؛ اما آنها بازیکنان خوب و بزرگی خواهند شد و چند بازیکن ملی پوش از آن بیرون خواهند آمد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار