در گفت‌وگو با تسنیم

پورموسوی: شکست دادن پارس جنوبی دور از دسترس نیست/ حفظ بازیکنان در شرایط مسابقه سخت است

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که شکست دادن پارس جنوبی برای این تیم دور از دسترس نیست.

سیداکبر پورموسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره شرایط فعلی استقلال خوزستان گفت: وضعیت تیم ما بد نیست، اما تعطیلات لیگ برتر آزاردهنده است. این تعطیلات باعث می‌شود تا کار ما سخت‌تر شود، چون حفظ کردن بازیکنان در شرایط مسابقه بسیار سخت است. وقتی بازی‌ها برگزار نمی‌شود فوتبالیست‌ها آن انگیزه همیشگی را ندارند و ممکن است مصدوم شوند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه افزود: الان شرایط آب و هوایی اهواز بهتر است و اگر می‌خواستیم در خارج از استان اردویی برگزار کنیم طبیعتاً این موضوع هم سختی‌های خاص خودش را داشت. تلاش می‌کنیم تمرینات را ادامه دهیم و آماده بازی با پارس جنوبی شویم.

وی در مورد تقابل تیمش با پارس جنوبی در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: ما با یکی از بهترین تیم‌های ایران بازی داریم و در زمین خودمان کار آسانی در پیش نخواهیم داشت. با این حال تلاش می‌کنیم یک بازی محکم انجام دهیم و سه امتیاز این مسابقه خانگی را بگیریم.

پورموسوی در پایان خاطر نشان کرد: پارس جنوبی بازیکنان خوبی دارد که چند سال است کنار یکدیگر بازی می‌کنند. البته بازیکنانی مثل نانگ، سالاروند، صالحی، زبیدی و امید سینگ شاگردان من بودند و من از پارس جنوبی شناخت کامل دارم. شکست دادن آنها دور از دسترس نیست و امیدوارم سه امتیاز را بگیریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار