واکنش سرمربی ایرلند شمالی به ناکامی در صعود به جام جهانی

اونیل: این بی‌رحمی، نتیجه اشتباه داور است/ هیچ کینه‌ای از سوئیس به دل نداریم

سرمربی تیم ملی ایرلند شمالی ناکامی شاگردانش برای رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را بیرحمانه توصیف کرد.

، امید تیم ملی ایرلند شمالی برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ با تساوی بدون گلش در سوئیس بر باد رفت و این تیم به خاطر همان یک گلی که در بازی خانگی دور رفت از پنالتی بحث‌برانگیز اعلام شده به سود سوئیسی‌ها خورد از رسیدن به جام جهانی باز ماند. در بازی رفت دو تیم در بلفاست، داور برخورد توپ با دست کوری اوانس را پنالتی تشخیص داد و همین پنالتی منجر به ثبت تنها گل بازی شد که در نهایت مانع از پایان ناکامی ۳۱ ساله ایرلند شمالی به جام جهانی شد.

مایکل اونیل، سرمربی تیم ملی ایرلند شمالی که تیمش در سوئیس تا آستانه زدن گل و کشاندن بازی به وقت‌های اضافه پیش رفت، در کنفرانس خبری پس از بازی به خبرنگاران اظهار داشت: بیرحمی این ناکامی، ضعف تصمیم (داور) است. ما الان هنوز در حال بازی در وقت‌های اضافه می‌بودیم ... بله، سوئیس در بازی رفت تیم برتر میدان بود اما آنها در جریان معمول بازی گل نزدند و امشب ما تیم برتر میدان بودیم، البته، بازیکنان من ناراحت هستند و برخی از آنها گریه می‌کردند. الان شرایط احساسی بازیکنان ما واقعاً جالب نیست چون ما متحمل یک ناکامی بسیار بزرگ شده‌ایم. برای برخی از این بازیکنان، شاید دیگر هرگز فرصتی برای حضور در جام جهانی دست ندهد.

اونیل در ادامه با تبریک به سوئیسی‌ها بابت صعودشان، تأکید کرد که آنها را مسبب ناکامی مردانش برای صعود به جام جهانی نمی‌داند. او گفت: ما هیچ کینه‌ای از سوئیس به دل نداریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار