آزادمنجیری: امیدوارم جزو ۴ تیم اول آسیا شویم

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران گفت: کار سختی در جام باشگاه‌های آسیا داریم و اگر سوم و یا چهارم گروه هم شویم، نتیجه خوبی است.

مهدی آزادمنجیری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط تیم نفت و گاز برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا، اظهار داشت: جمعه آخرین بازی لیگ در دور رفت برگزار شد و خوشبختانه با برتری برابر حریف خود صدرنشین لیگ شدیم. از جمعه به بازیکنان استراحت دادیم و از سه‌شنبه تا جمعه اردو در تهران اردو خواهیم داشت.

وی در ادامه افزود: شنبه صبح عازم مسقط و از آنجا راهی حیدرآباد خواهیم بود و ۲۹ آبان ماه هم اولین بازی خود را برابر نماینده قطر برگزار خواهیم کرد.

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران در خصوص حریفان تیمش در این دوره از مسابقات گفت: گروه‌بندی مشخص است و با نمایندگان امارات، عربستان، قطر و عمان همگروه هستیم که گروه سختی است. در گروه دوم نمایندگان عراق، ازبکستان و هند حضور دارند که از تیم‌های درجه دو آسیا محسوب می‌شوند. کار سختی در این گروه داریم و اگر سوم و یا چهارم گروه هم شویم، نتیجه خوبی است.

وی در پایان یادآور شد: امیدوارم جزو ۴ تیم اول آسیا شویم و نماینده خوبی برای ایران باشیم و بعد هم بتوانیم در لیگ ایران هم نتایج و جایگاه خوبی را کسب کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار