اوضاع می‌توانست بد شود

مودریچ: دالیچ کارش را فوق‌العاده انجام داد/ کرواسی به جام جهانی تعلق دارد

هافبک تیم ملی کرواسی پس از صعود این تیم به جام جهانی ۲۰۱۸ گفت که هم بازیکنان و هم مربی این تیم کارشان را به خوبی انجام دادند.

، لوکا مودریچ در پی تساوی بدون گل شب گذشته (یکشنبه) تیم ملی کرواسی مقابل یونان در دور برگشت از مرحله پلی‌آف اروپایی راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و صعود این تیم به این رقابت‌ها در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۴ بر یک به خبرنگاران گفت: اگر دالیچ سرمربی تیم نبود، اوضاع می‌توانست بد شود. او کارش را فوق‌العاده انجام داد. همچنین مایلم از چاچیچ (سرمربی پیشین کرواسی) تشکر کنم. همه ما کارمان را به خوبی انجام دادیم. مهمتر از هر چیزی هم این است که ما راهی جام جهانی شدیم.

وی در ادامه افزود: بازی‌های مرحله انتخابی سخت بود، اما ما به مسابقاتی راه پیدا کردیم که به آن تعلق داریم. شاید در این دیدار در آن سطحی که باید نتوانستیم بازی کنیم، اما در نهایت نتیجه مهم بود. ما در این بازی فاقد انرژی و تمرکز لازم بودیم، اما با این وجود نباختیم و همگی جنگیدیم. می‌دانستیم که هواداران یونان با جوی که به راه می‌اندازند، تیم‌شان را برای هجوم ترغیب خواهند کرد، اما موقعیت جدی گلزنی در اختیار آنها قرار ندادیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار