سرخابی ها، تراکتور و ذوب نمایندگان ایران در آسیا؛

رسمی؛ نفت تهران از لیگ قهرمانان حذف شد

تکلیف نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد.

به گزارش "توپ"، کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال روز یکشنبه برای صدور مجوز حرفه ای تیم های حاضر در لیگ برتر و به ویژه نمایندگان ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا تشکیل جلسه داد. در این جلسه و پس از بررسی مدارک نمایندگان ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان در نهایت باشگاه نفت تهران موفق نشد مجوز حضور در این مسابقات را به دست آورد و ذوب آهن اصفهان جانشین این باشگاه در فصل آینده لیگ قهرمانان شد.


به این ترتیب پرسپولیس، استقلال تهران، تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان چهار نماینده ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان خواهند بود که در تاریخ ۱۵ آذرماه تکلیف قرعه آنها مشخص خواهد شد. ذوب آهن اصفهان فصل گذشته در رده چهارم لیگ برتر قرار گرفت و با توجه به حذف نفت تهران اولویت اول فدراسیون بر اساس اساسنامه AFC برای حضور در لیگ قهرمانان بود که توانست مجوز حرفه ای سازی را کسب کند و حالا با عبور از مرحله پلی آف می تواند باز هم حضور در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کند.


فدراسیون فوتبال آسیا نیز طی روزهای آینده وضعیت مدارک این تیم ها را بررسی خواهد کرد اما رای و نظر فدراسیون فوتبال برای صدور مجوز حرفه ای، تعیین کننده نظر فدراسیون فوتبال آسیا خواهد بود.

 

در این جلسه مهدی نبی، وثوق احمدی، براتی، سهیل مهدی در کنار مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال حضور داشتند.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار