ونتورا:اگر صعود کنیم، کاری عادی انجام داده‌ایم/ ذات فوتبال ایتالیا با صعودهای دشوار عجین شده است

سرمربی تیم ملی ایتالیا به آخرین بخت تیمش برای صعود به جام‌جهانی ۲۰۱۸ امیدوار است.

، جامپیرو ونتورا، سرمربی تیم ملی ایتالیا در کنفرانس خبری پیش از بازی برگشت تیمش مقابل سوئد در پلی‌آف انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ در قاره اروپا از اتحاد لاجوردی‌ها برای جبران شکست یک بر صفر دور رفت در زمین حریف و صعود به روسیه سخن گفت.

 او درباره بازی اظهار داشت: مسلما تغییراتی در این بازی خواهیم داشت چون  تنها ۳ روز از بازی رفت گذشته  و برخی بازیکنان خسته هستند. امیدواریم این تغییرات،  مثبت باشد و به پیروزی بینجامد اما این موضوع فقط در پایان رقابت مشخص می‌شود. اتفاقات بازی رفت را به به خوبی آنالیز  کرده‌ایم. این بازی برای ما بسیار مهم است و از روزی که سرمربی ایتالیا شده‌ام، همیشه نبردهای حساسی را تجربه کرده‌ام. از وقتی در گروه اسپانیا قرار گرفتیم، متوجه شدیم باید برای پیروزی در پلی‌آف بجنگیم. ذات فوتبال ایتالیا با تنگناها و صعودهای دشوار تنیده شده است.

 ونتورا در ادامه افزود: برای صعود  به همه فاکتورها نیاز داریم؛ تاکتیک، شجاعت و اراده و انگیزه. اگر همه این ها را با هم داشته باشیم، موفقیت تضمین می‌شود اما تنها اراده کافی نیست. در بازی رفت کمبود برخی از  عناصر مثبت را حس کردیم و این بار دیگر خبری از ضعف‌ها نخواهد بود. بونوچی مجبور شده با ماسک محافظ بازی کند. انتظار دارم برخلاف بازی رفت در این رقابت، داور بیش‌تر مراقب بازیکنان باشد.  ما ایتالیا هستیم و اگر صعود کنیم، کاری عادی انجام داده‌ایم اما اگر حذف شویم، فاجعه‌ای بزرگ رقم می‌خورد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار