اعتراف جالب باتیستوتا درباره شکسته شدن رکوردش توسط مسی

ستاره سابق تیم ملی آرژانتین درباره احساس خود نسبت به شکسته شدن رکورد گلزنی‌اش توسط فوق ستاره بارسلونا اعتراف صادقانه‌ای انجام داد.

، گابریل باتیستوتا تا زمانی نه چندان دور در واقع تا ماه جولای سال ۲۰۱۶ به عنوان برترین گلزن تاریخ تیم ملی آرژانتین شناخته می‌شد اما لیونل مسی این رکورد را از چنگ او درآورد، اتفاقی که ستاره سابق رم و فیورنتینا اعتراف کرد از رخ دادنش خوشحال نشده است.

باتیستوتا روز گذشته (شنبه) میهمان یک برنامه تلویزیونی در آرژانتین بود و در پاسخ به سؤال مجری برنامه در مورد اینکه آیا از شکسته شدن رکورد گلزنی‌اش (۵۶ گل) توسط مسی (با ۶۱ گل) خوشحال است یا ناراحت خیلی صریح گفت: من کمی ناراحتم. بله در واقع خیلی ناراحتم نه کمی. این (برترین گلزن آرژانتین) عنوانی بود که به من تعلق داشت و عنوان کوچکی هم نبود. شما دور تا دور دنیا می‌روید و گل می‌زنید تا بهترین گلزن تیم ملی آرژانتین شوید و بعد یکی آن را از شما می‌گیرد.

باتیستوتا اما در ادامه لب به تمجید از مسی گشود و به توانایی‌های او اذعان کرد. او افزود: من هنوز هم یک امتیاز بزرگ دارم و آن این است که پشت سر یک بازیکن فرا زمینی قرار دارم. همیشه یکی هست که از شما بالاتر می‌رود.

باتیستوتا اگرچه دومین گلزن برتر تیم ملی آرژانتین است اما ضریب گلزنی او نسبت به ستاره بارسلونا بهتر است. «باتی‌گل» در ۷۸ بازی ملی ۵۶ گل زده است، در حالی که ۶۱ گل مسی در ۱۲۲ بازی به ثمر رسیده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار