باید بدانیم طرف حساب‌مان کیست

بحرانی: در ۲ سال گذشته فقط ۳۶ درصد از مبلغ قراردادم را گرفته‌ام

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما در این شرایط بحرانی توقع زیادی نداریم و فقط می‌خواهیم بدانیم طرف حساب‌مان در باشگاه استقلال خوزستان کیست.

سلمان بحرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد شرایط نامناسب استقلال خوزستان و اعتصاب بازیکنان این تیم گفت: ما فصل گذشته هم قبل از بازی با الهلال اعتصاب کردیم، ولی این بار واقعاً شرایط فرق می‌کند. مسئولان باشگاه با ما صحبت کردند و بارها قول داده‌اند، اما شرایط بازیکنان اصلاً تغییر نکرده است. یکسری از بازیکنان حتی پول توجیبی ندارند. من هم دو سال است که اینجا بازی می‌کنم، ولی تا الان فقط ۳۶ درصد از مبلغ قراردادم را گرفته‌ام.

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان ادامه داد: ما در این شرایط فقط انتظار داریم بدانیم طرف حساب‌مان کیست. الان ما نمی‌دانیم در مورد مشکلات با چه کسی باید  صحبت کنیم و همین موضوع بچه‌ها را اذیت می‌‌کند. امیدوارم هرچه‌زودتر مشکلات استقلال خوزستان برطرف شود.

وی در پایان تصریح کرد: ما باید بدانیم که حق و حقوق‌مان را از چه کسی باید دریافت کنیم. ما نمی‌توانیم همین‌طور فوتبال بازی کنیم و در تمرینات حاضر شویم، اما پولی نگیریم. ما در هفته دوازدهم یک بازی شش امتیازی و حساس با گسترش فولاد داریم، اما متأسفانه وضعیت تیم خیلی بد است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار