حضور ناگلسمان روی نیمکت ما غیرممکن نیست

هوملس: آنچلوتی نتوانست در بایرن مونیخ ارتباط زبانی با بازیکنان برقرار کند

مدافع باواریایی‌ها معتقد است فاکتور زبان، نقشی مهم در به پایان رسیدن زودهنگام دوران کارلو آنچلوتی در بایرن مونیخ ایفا کرده است.

، متس هوملس در گفت‌وگو با نشریه «بیلد» آلمان در مورد شایعه حضور توماس توخل روی نیمکت سرمربیگری بایرن مونیخ به جای یوپ هاینکس در پایان فصل جاری گفت: ترجیح می‌دهم هر موقع وقت تغییر سرمربی رسید در این خصوص نظر بدهم.

وی درباره بحث احتمال سرمربیگری یولیان ناگلسمان ۳۰ ساله در بایرن مونیخ هم اظهار داشت: ناگلسمان تنها دو سال از من بزرگتر است، اما حضور او روی نیمکت بایرن مونیخ هم غیرممکن نیست. به شخصه ترجیح می‌دهم مربی آلمانی زبان، هدایت تیم آلمانی را برعهده داشته باشد.

مدافع ملی‌پوش باوارایی‌های در ادامه به تمجید از سرمربی ۷۲ ساله بایرن پرداخت که این تیم را در سال ۲۰۱۳ به سه‌گانه قهرمانی آلمان و اروپا رساند. هوملس در این باره گفت: هاینکس روی انضباط تأکید خاصی دارد. ساختار کاری او روشن و واضح است که این برای بازیکنان خیلی خوب است. او روحیه تیمی خوبی به بایرن تزریق کرده است.

هوملس همچنین در تمجید از سرمربی پیشین بایرن هم خاطرنشان کرد: زمانی که کارلتو سرمربی بایرن شد، با هر کسی که از او شناخت داشت، صحبت می‌کردم جز تمجید چیزی از آنچلوتی نمی‌گفتند. یادم می‌آید که یک روز یکی از دوستان فوتبالیستم را دیدم و او به من گفت که کار با آنچلوتی چیزی است که هرگز شبیه به آن را تجربه نکرده‌ای.

متس هوملس در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال ارتباط زبانی خیلی اهمیت دارد. خود من وقتی آلمانی صجت می‌کنم خیلی راحت‌تر هستم. فاکتور زبان در ماهیت دوران مربیگری آنچلوتی در بایرن خیلی نقش داشت و او نتوانست ارتباط کلامی و زبانی که در باشگاه‌های دیگر داشت، در بایرن داشته باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار