رسانه معتبر ورزشی یونان: از مهاجم صفر تا امنیکه همیشه مصدوم،اهمیت انصاری‌فرد برای المپیاکوسی‌ها

وبسایت رسمی توپ - رسانه معتبر ورزشی یونان با اشاره به شرایط نابسامان مهاجمان فعلی تیم المپیاکوس از اهمیت کریم انصاری‌فرد برای پرافتخارترین تیم باشگاهی این کشور خبر داد.

به گزارش وبسایت توپ ، سایت رادیو ورزش با انتشار ویدیویی از فیلم بازی کریم انصاری‌فرد در دربی آتن ضمن موشکافی دقیقه عملکرد این ملی‌پوش ایرانی در دقایق مختلف نوشته است: امانوئل امنیکه (مهاجم نیجریه‌ای) یک بازی می‌کند و ۵ بازی غایب است! اوروس (مهاجم صربستانی) همچنان مشکل روحی و روانی دارد ... صفر! و محمد بن (مهاجم کوموری) ۴۰ روز است که بازی نمی‌کند.

این رسانه یونانی در ادامه با اشاره به کریم انصاری‌فرد آورده است: در چنین شرایطی وضعیت کریم انصاری‌فرد برای تیم المپیاکوس بسیار مهم است. به نظر می‌رسد او در بعضی از بازی‌ها خوب است و به غیر از بازی دربی برابر پائوک که واقعا خوب نبود در سایر بازی‌ها به تیم المپیاکوس کمک کرد و نزدیک به گلزنی قرار داشت. کریم مشارکت خوبی در کارهای گروهی دارد. در مناطق مختلف زمین خوب حرکت می‌کند و به طور کلی تاثیز مثبتی روی بازی دارد.

سایت رادیو ورزش یونان برای اثبات ادعاهای خود فیلمی از بازی کریم انصاری‌فرد در سوپر لیگ یونان منتشر کرد و نوشت: او در ۳۵ دقیقه اول همین بازی ۴ بار خطرساز ظاهر شد و واقعا ارزش این را دارد که کسی به آن توجه کند.

 

۱۰۰۴

 

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار