سخت‌گیری بیش از اندازه برانکو برای مصلح (عکس)

برانکو ایوانکوویچ در تمرینات امروز با دقت بالایی عملکرد بازیکنان جانشین و به خصوص شایان مصلح را زیر نظر گرفته بود.

به گزارش "توپ"، محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی باعث شده تا سرخپوشان پایتخت نتوانند تا یک سال آینده بازیکن جدیدی را به ترکیب تیم خود اضافه کنند.


البته برانکو ایوانکوویچ که در لیگ های پانزدهم و شانزدهم به خوبی با نقاط ضعف تیم خود و کمبودهایش در پست های مختلف آشنا بود، در پنجره تابستانی پیش از آغاز لیگ هفدهم به خوبی نقاط مورد نظر را بهبود بخشید تا بدون دغدغه وارد فصل جدید شود.


همانطور که سرمربی کروات سرخپوشان پیش بینی می کرد، شرایط برای قهرمان دوره هفدهم لیگ کاملا خوب پیش می رفت، تا اینکه تخلف طارمی و باشگاه، محرومیت یکساله از پنجره نقل و انتقالات را رقم زد.


البته برانکو ایوانکوویچ با توجه به نفراتی که در اختیار دارد، زیاد از محرومیت یک ساله نگران نیست و حتی از جذب بازیکن آزاد هم خودداری می کند. سرمربی کروات سرخپوشان در حال حاضر بیشتر تلاش خود در تمرینات را بر روی آماده سازی بازیکنان جانشین و نزدیک کردن کیفیت و استاندارد آنها به بازیکنان اصلی معطوف کرده تا تیمش در یک سال باقی مانده و پایان محرومیت مشکلی از حیث مهره نداشته باشد.


همانطور که در تصاویر نیز مشخص است، امروز سرمربی پرسپولیس با جدیت  و دقت خاصی عملکرد الوان زاده و به خصوص شایان مصلح که در دوازده بازی گذشته لیگ و همینطور رقابت های آسیایی یکی از نفرات مورد نظر برانکو بوده است را زیر نظر گرفت تا هر چه بیشتر به کیفیت مورد نظر او نزدیک شوند.

 

 

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار