فریم به فریم با زوج طارمی در تیم ملی/ کریم، سردار نشد

وبسایت رسمی توپ - طارمی و انصاری‌فرد برای زوج‌سازی در خط حمله نیاز به زمان بیشتری دارند. هنوز این دو بازیکن در زمین همدیگر را خوب پیدا نمی‌کنند.

به گزارش وبسایت توپ، کریم انصاری‌فرد بعد از نمایش خوب در تیم باشگاهی، در تیم ملی هم فیکس شد. کریم برای بازی دوستانه با پاناما، سردار و گوچی را نیمکت‌نشین کرد تا جزو یازده بازیکن فیکس کی‌روش قرار بگیرد. انصاری‌فرد در این بازی نمایشی رضایت‌بخش هم داشت. کریم یک پنالتی گرفت که اشکان دژآگه آن‌را گل کرد. یک پاس گل هم داد که اولین گل ملی سامان قدوس را رقم زد. یک گل هم زد که داور آن‌را آفساید گرفت.

کریم با وجود این نمایش خوب، یک معضل بزرگ داشت. انصاری‌فرد به دلیل این که کمتر از دو مهاجم دیگر برای تیم ملی بازی می‌کند، هماهنگی کمتری با آن‌ها داشت. در بازی‌های قبلی هماهنگی ویژه سردار آزمون و مهدی طارمی خیلی به چشم می‌آمد. اصطلاحا این دو چشم بسته همدیگر را پیدا می‌کردند و برای هم گل می‌ساختند. ولی کریم این قابلیت را نداشت. طارمی در چند صحنه پاس‌کاری خوبی با انصاری‌فرد داشت. پاس‌هایی که دو موقعیت خوب هم برای ایران ساخت. ولی باز هم ناهماهنگی‌هایی صورت می‌گرفت که موجب دلخوری طرفین می‌شد.

تصاویری از ناهماهنگی طارمی و انصاری‌فرد

مهدی طارمی از کناردست کریم فرار کرده. ولی انصاری‌فرد ترجیح می‌دهد به جای پاس دادن به مهدی، خودش شانس‌اش را با شوت امتحان کند. ناهماهنگی مهدی طارمی و کریم انصاری فرد

ناهماهنگی مهدی طارمی و کریم انصاری فرد

کریم در این صحنه اگر مهدی را می‌دید، طارمی موقعیت عالی برای باز کردن دروازه پاناما داشت. ولی انصاری‌فرد پا عوض کرد و با پای مخالف باز هم شوت زد. 

ناهماهنگی مهدی طارمی و کریم انصاری فرد

این پاس ندادن‌های کریم، نارضایتی طارمی را به همراه داشت.

ناهماهنگی مهدی طارمی و کریم انصاری فرد

در صحنه بعدی که انصاری‌فرد به عمق زده بود، حالا دیگر به او پاسی داده نشد. 

ناهماهنگی مهدی طارمی و کریم انصاری فرد

 اگر کی‌روش قرار باشد در جام‌جهانی هم از انصاری‌فرد در خط حمله استفاده کند، نیازمند هماهنگی بیشتر این بازیکن با سایرین است تا بعدها چنین صحنه‌هایی به‌وجود نیاید. کریم باید در بازی‌های دوستانه بیشتری به میدان برود تا خیلی زود با مهدی طارمی هماهنگ شود. هنوز این دو بازیکن همدیگر را خوب پیدا نمی‌کنند. 

 

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار