نیمار؛ فیگوی شماره ۲

تاریخ احتمالی پیوستن نیمار به رئال مادرید

خبرنگار برزیلی ای که برای اولین بار احتمال پیوستن نیمار به پی اس جی را فاش ساخت؛ حالا ادعا می کند که نیمی از هم تیمی های این فوق ستاره برزیلی در باشگاه پاریسی، تحمل حضور او را ندارند.

به گزارش "توپ"، نیمار تابستان امسال با ۲۲۲ میلیون یورو از بارسا به پی اس جی پیوست در حالی که بسیاری این تصمیم او را اشتباه می دانستند. چند ماه بعد، خود نیمار به این نتیجه رسیده است که در جدایی از بارسا مرتکب  اشتباه بزرگی شده است.

 

مارسلو بچلر، خبرنگار مشهور اسپورته اینتراتیووی برزیل در یادداشتی برای نشریه آس ادعا کرد که بیش از نیمی از بازیکنان پی اس جی تحمل رفتارهای نیمار را ندارند و حتی برخی هم تیمی های برزیلی نیمار نیز نتوانسته اند خودشان را با او وفق دهند.

 

 

 

 

نیمار هرچند روز گذشته در نشست خبری پس از بازی با ژاپن، تمام شایعات و حواشی اختلافش با کاوانی و سرمربی پاری سن ژرمن را تکذیب کرد اما واقعیت این است که او با هر دو نفر مشکلاتی اساسی دارد.

بچلر نوشته است که البته احتمال پیوستن این بازیکن به رئال مادرید در آینده ای نزدیک غیرممکن است و باشگاه پاریسی تمام سعی خود را خواهد کرد تا تیمی موردعلاقه نیمار را تشکیل دهد. اما تا ۳ سال آینده احتمال اینکه نیمار تقاضای جدایی بدهد بالاست و در آن صورت امکان پیوستن او به رئال بیش از احتمال بازگشتش به بارسلونا است.نیمار مثل مسی، ژاوی و اینیستا نیست که تعصب فوق العاده ای به بارسلونا دارند. او از لحاظ احساسی، هیچ مشکلی برای پیوستن به رئال نخواهد داشت.

به ادعای بچلر، سال ۲۰۲۰ می توان منتظر انتقال نیمار به رئال بود.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار