تورنمنت چهار جانبه جام شهدا

تراکتورسازی با حذف پدیده فینالیست شد/ گل‌محمدی و دایی به یکدیگر رسیدند

تیم فوتبال تراکتورسازی به فینال جام شهدا رسید و حریف سایپا شد.

،‌ تیم‌های تراکتورسازی و پدیده با ۸ دقیقه تاخیر از ساعت ۱۴:۳۸ امروز (شنبه) در دومین دیدار تورنمنت چهار جانبه جام شهدا به میزبانی ورزشگاه شهر قدس به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار به تساوی ۲ - ۲ انجامید. این دیدار وقت‌های اضافه نداشت و بازی مستقیم به ضربات پنالتی رفت و تراکتورسازی در پنالتی‌ها با نتیجه ۵ بر ۴ پیروز شد تا در دیدار فینال به مصاف شاگردان دایی برود.

امیر نصرآزادانی در دقیقه ۳۴ و مهدی شریفی در دقیقه ۸۶ برای تراکتورسازی و محمدرضا خلعتبری در دقیقه ۳۶ و محمد قاضی در دقیقه ۸۳ برای پدیده گلزنی کردند.

در ضربات پنالتی محمد مهدی نظری، محمدرضا خلعتبری محمد قاضی و محمدرضا ناصحی برای پدیده گلزنی کردند. محمد آقاجان‌پور پنالتی خود را از دست داد.

پنالتی‌های تراکتورسازی را محمد ایران‌پوریان، محمد ابراهیمی، مهدی شریفی، سینا عشوری و محمدرضا آزادی به گل تبدیل کردند تا این تیم به فینال جام شهدا برسد.

سید علی میرغفاری کار قضاوت این دیدار را بر عهده دارد. او به علی طاهران و محمد نادری از تراکتورسازی و علی نعمتی از پدیده کارت زرد نشان داد.

دیدار فینال بین تراکتورسازی و سایپا ساعت ۱۵ سه‌شنبه در ورزشگاه تختی برگزار می‌شود. بازی رده‌بندی هم ساعت ۱۵ فردا بین تیم‌های پارس جنوبی و پدیده برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار