حمله مسلحانه به تیم مرسدس در برزیل

کارکنان تیم مرسدس از سرقت مسلحانه در برزیل جان سالم به در بردند.

، در حالی که مرحله ماقبل پایانی فصل ۲۰۱۷ مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک قهرمانی جهان، عصر یکشنبه در برزیل برگزار می‌شود، مینی بوس حامل کارکنان این تیم در هنگام خروج از پیست اینترلاگوس مورد حمله مسلحانه قرار گرفتند.

لوئیس همیلتون، راننده انگلیسی تیم مرسدس که هفته گذشته به عنوان قهرمانی جهان رسید با اعلام این خبر گفت: یک دزد مسلح به مینی بوس حامل کارکنان تیم مرسدس خارج از پیست حمله کرد و حتی لوله تفنگ خود را روی سر یکی از آنها گذاشت. شنیدن در مورد این اتفاق هم خیلی ناراحت کننده و هم ناامید کننده است.

همیلتون از طرفداران خود خواست تا برای هم‌تیمی‌هایش دعا کنند. او ادامه داد: چنین اتفاقی هر سال در برزیل می‌افتد که البته قابل چشم‌پوشی و بخشش نیست.

در این سرقت مسلحانه، اشیای گرانقیمتی از تیم مرسدس دزدیده شد ولی کسی صدمه ندید. سارق مسلح با سبز شدن چراق راهنمایی فرصتی برای ربودن اشیای بیشتر و آسیب رساندن به افراد حاضر در مینی بوس پیدا نکرد.

در سال ۲۰۱۰ نیز سارقان تلاش کردند اتومبیل مسابقه «جنسن باتن» را بدزدند.

 

 

 

Team members from Williams and officials from the FIA were also in the convoy of cars that were targeted by the robbers near the circuit, but managed to escape when the traffic lights holding cars changed and allowed them to move on.

Back in ۲۰۱۰, Jenson Button famously escaped injury after criminals attempted to rob his car as he left the track.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار