در گفت‌وگو با تسنیم

جعفری: تلاش می‌کنم به هفته دوازدهم برسم/ مشکل سپاهان زدن ضربات آخر است

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اعلام کرد از سه تا چهار روز دیگر در تمرینات گروهی زردپوشان شرکت می‌کند.

حسن جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد وضعیت آسیب‌دیدگی‌اش گفت: دو هفته از مصدومیت من می‌گذرد و خوشبختانه الان شرایط خوبی دارم. تمرینات بدنی و انفرادی را شروع کرده‌ام و فکر می‌کنم سه تا چهار روز دیگر در تمرینات گروهی سپاهان شرکت خواهم کرد. من تلاش می‌کنم تا از هفته دوازدهم برای سپاهان به میدان بروم، ولی باید از لحاظ فنی آماده باشم و تصمیم کادر فنی هم در این زمینه مهم است.

وی درباره نتایج ضعیف سپاهان در لیگ امسال خاطر نشان کرد: ما خوب بازی می‌کنیم، ولی فکر می‌کنم مشکل سپاهان زدن ضربات آخر است که فکر می‌کنم در این زمینه بدشانس یا بی‌دقت هستیم. امیدوارم که هرچه زودتر این مشکل برطرف شود. ما که به آینده با دید مثبت نگاه می‌کنیم. در آخرین بازی برابر پیکان هم فوق‌العاده بازی کردیم، ولی بدشانس بودیم که در آخرین لحظات بازی باختیم.

مدافع - هافبک تیم فوتبال سپاهان در پایان اظهار داشت: پیکان برابر سپاهان ۹۰ دقیقه دقاع کرد و فقط یک توپ روی دروازه ما آورد و آن را گل کرد. اگر کسی از وضعیت جدول آگاهی نداشت و عملکرد سپاهان را در این بازی می‌دید، به طور حتم تصور می‌کرد که ما تیم دوم جدول هستیم و پیکان در پایین جدول قرار دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار