اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ - روسیه

جشن جهانی هواداران در پارک زاریادی مسکو/ تسلط گشت راه‌ها به زبان انگلیسی

دپارتمان ورزش و گردشگری مسکو قصد دارد تا جشن ویژه‌ای را برای میهمانان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در پارک زاریادی مسکو برپا کند.

، به نقل از سایت اسپورتس روسیه، نیکولای گولایف در جمع خبرنگاران رسانه‌های روسی اعلام کرد که شهرداری مسکو در تدارک یک جشن بزرگ جهانی با حضور میهمانان جام جهانی ۲۰۱۸ در پارک زاریادی است.

رئیس دپارتمان ورزش و گردشگری شهرداری مسکو ادامه داد: مرکز اطلاعات گردشگری در قلب پارک زاریادی مسکو قرار خواهد داشت و قصد ارائه خدماتی همانند دفتر مرکزی خود داریم. همه چیز زیبا و دلنشین خواهد بود. می‌خواهیم اتمسفر خوبی برای گذراندن اوقات طرفداران فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خلق کنیم.

پارک زاریادی در محل هتل تخریب‌شده روسیه کنار کاخ کرملین بنا شده که ۲ ماه قبل مورد بهره‌برداری قرار گرفت. ورود به این پارک مجهز و تازه‌ساخت رایگان است.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مربوط به تسلط گشت‌های راهی به زبان انگلیسی است تا میهمانان این رقابت‌ها دغدغه‌ای بابت گم‌کردن راه‌ها و ارتباط با پلیس‌های روس نداشته باشند.

شهرداری مسکو در این رابطه اعلام کرد: پرسنل گشت‌های راهی در دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی تا پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شرکت خواهند کرد. این افراد وظیفه دارند تا به گردشگران خارجی و هواداران فوتبال نحوه دسترسی به ورزشگاه‌ها بدون مواجه شدن با ترافیک شهری و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی شهری را انتقال دهند.

پرسنل گشت‌های راه‌ها لغات استاندارد و مرتبط با ایمنی جاده‌ها را در دوره آموزشی فرا خواهند گرفت.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با شرکت ۳۲ تیم از جمله ایران در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار