دردسر آمریکایی برای پرسپولیس در آستانه کسب مجوز حرفه‌ای + تصویر نامه

شکایت یک باشگاه آمریکایی دردسری جدید برای پرسپولیس به‌وجود آورده است.

خبرنگار ورزشی ، باشگاه لس‌آنجلس بلوز ساکر کلاب آمریکا توافقنامه‌ای را با باشگاه پرسپولیس در تاریخ ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۲ (۲۸ شهریور ۹۱) در خصوص انتقال امیر عابدزاده به جمع سرخپوشان تهرانی امضا کرد که بر اساس باشگاه پرسپولیس پذیرفت در قبال صادر شدن کارت ITC این دروازه‌بان ایرانی، غرامت فسخ قرارداد وی را به باشگاه لس‌آنجلس بلوز بپردازد. عابدزاده آن موقع تا پایان فصل ۲۰۱۳ USL آمریکا با این باشگاه آمریکایی قرارداد داشت.

طبق این توافق، باشگاه پرسپولیس باید در سه قسط رقم این انتقال را که ۱۵۰ هزار دلار بود، به باشگاه لس‌آنجلس بلوز می‌پرداخت. قسط اول که ۲۵ هزار دلار بوده در  تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۲ (۲۶ شهریور ۹۱) به صورت نقدی توسط رویانیان به علی منصوری، مالک باشگاه لس‌آنجلس بلوز پرداخت شد.

قسط دوم ۵۰ هزار دلار بوده که قرار بود باشگاه پرسپولیس در تاریخ ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۲ (۲۸ شهریور ۹۱) هنگام امضای توافقنامه به نماینده باشگاه لس‌‌آنجلس بلوز در ایران بپردازد که باشگاه پرسپولیس ۱۵ هزار دلار را به صورت نقدی و ۳۵ هزار دلار باقیمانده را در قالب یک چک به تاریخ یک هفته بعد به نماینده باشگاه لس‌‌آنجلس بلوز می‌دهد.

قسط سوم نیز ۷۵ هزار دلار بوده که باشگاه پرسپولیس باید به هنگام امضای قرارداد با عابدزاده در نیم‌فصل دوم لیگ برتر ایران در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۱۳ (۳۰ بهمن) می‌پرداخته که چکی برای چهار ماه بعد به نماینده این باشگاه آمریکایی می‌دهد.

با توجه به پاس نشدن چک‌ باشگاه پرسپولیس، باشگاه لس‌‌آنجلس بلوز از طریق فیفا به دنبال رسیدن به حق خود است که تصویر این نامه را در زیر مشاهده می‌کنید.

تسنیم این در حالی است که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده ۲۰ میلیارد صرف پرداخت بدهی‌هایش کرده است و حال باید دید شرایط این باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا چگونه خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

باشگاه پرسپولیس: ۲۰میلیارد از بدهی‌های گذشته را پرداخت کردیم

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار