در گفت‌وگو با تسنیم

شیخ‌ویسی: مذاکره‌ای با تراکتورسازی نداشته‌ام/ می‌توانم از استقلال خوزستان جدا شوم

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که مذاکره‌ای با باشگاه تراکتورسازی نداشته است.

خبرنگار ورزشی ، باشگاه تراکتورسازی که از سوی فیفا از فعالیت در دو پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم شده بود، امسال مشکلات زیادی درون دروازه داشت. فرزین گروسیان که پس از رفتن محمدرضا اخباری پیراهن شماره یک تراکتورسازی را به تن کرد، انتظارات را برآورده نکرده و به‌‌جز یکی دو بازی اصلاً عملکرد خوبی در قفس توری تراکتورسازان نداشته است.

از مدت‌ها پیش هم معلوم بود که نخستین هدف تراکتورسازی در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل، جذب یک دروازه‌بان شش‌دانگ است، دروازه‌بانی که بتواند در نیم‌فصل دوم دروازه‌ تراکتورسازی را بیمه کند تا شاید بخشی از شاهکارهای گروسیان در نیم‌فصل نخست از یاد هواداران این تیم برود.

پس از صحبت‌های علیرضا بیرانوند درباره تمایلش برای رفتن به سربازی بود که گمانه‌زنی‌ها راجع‌به دروازه‌بان تراکتورسازی در نیم‌فصل آغاز شد. یکی از این گزینه‌ها وحید شیخ‌ویسی، دروازه‌بان کنونی استقلال خوزستان بود. وی البته در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، حضورش در تراکتورسازی را رد کرد و گفت: من هیچ‌ مذاکره‌ای با باشگاه تراکتورسازی نداشته‌ام و فقط از طریق رسانه‌ها مطلع شدم که گزینه مدنظر تراکتورسازی هستم.

شیخ‌ویسی در پاسخ این پرسش که «آیا با شرایط پیش آمده می‌تواند از استقلال خوزستان جدا شود؟»، تصریح کرد: با شرایط که پیش آمده بعید می‌دانم مشکلی برای جدایی داشته باشم، چون شرایط استقلال خوزستان مساعد نیست.

با این حال اما گفته می‌شود که تراکتورسازان تمرکز اصلی خود را در نیم‌فصل روی جذب دروازه‌بان خارجی گذاشته‌اند. آنها که می‌توانند در نیم‌فصل سه بازیکن خارجی جذب کنند، از این سهمیه خود استفاده خواهند کرد. دلیلی هم که باشگاه تراکتورسازی برای این اقدام خود دارد، این است که «در نیم‌فصل هیچ تیمی بازیکنان خوب خود را به تراکتورسازی نمی‌دهد و به همین خاطر باید تمرکز آنها روی بازیکنان خارجی باشد»؛ نکته‌ای که البته کاملاً منطقی است، چون تراکتورسازان در نیم‌فصل باید به سراغ بازیکنانی بروند که بتوانند کمبودهای‌شان را به بهترین شکل ممکن برطرف کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار