بازی حساس صدرنشینان در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان در شرایطی برگزار می‌شود که در حساس‌ترین مسابقه این هفته، دو تیم شهرداری بم و سپاهان به مصاف هم می‌روند.

، هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان فردا (یکشنبه) با برگزاری ۶ دیدار پیگیری می‌شود. در مهم ترین دیدار این هفته دو تیم شهرداری بم و سپاهان به مصاف هم می‌روند. هر دو تیم بدون باخت بوده و ۹ امتیازی، البته بمی‌ها به دلیل تفاضل گل بهتر در صدر جدول قرار گرفته‌اند. شاگردان سمیه شهبازی پس از پشت سرگذاشتن حواشی پیش از شروع فصل با انگیزه بالایی در رقابت‌ها حاضر شدند و برای تکرار قهرمانی البته این بار با نام سپاهان با قدرت در رقابت‌ها حاضر شده‌اند.

در مقابل تیم بم نیز به مانند فصل گذشته یکی از مدعیان اصلی برای کسب عنوان قهرمانی است. بازیکنان این تیم فصل گذشته از رسیدن به جام ناکام ماندند و این بار نمی‌خواهند به این راحتی از قهرمانی دست بکشند. به طور حتم بازی این دو تیم جذاب و حساس خواهد بود.

در دیگر بازی های این هفته شهرداری سیرجان به مصاف تیم خیبر خرم آباد می‌رود. سیرجان هفته گذشته برابر راهیاب ملل شکست را پذیرفت و در حال حاضر جایگاه چهارم جدول را در اختیار دارد.  تیم راهیاب ملل نیز که به عنوان یکی از مدعیان این فصل در هفته چهارم لیگ به مصاف تیم پالایش گاز ایلام می‌رود.

برنامه کامل هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان به شرح زیر است:

(یکشنبه ۲۱ آبان)

خیبر خرم آباد – شهرداری سیرجان

راهیاب ملل سنندج – پالایش گاز ایلام

پارس جنوبی بوشهر – نماینده فارس

شهرداری بم – فولاد مبارکه

آذرخش تهران – همیاری آذربایجان غربی

ذوب آهن اصفهان – استقلال خوزستان

شهرداری بم با کسب ۹ امتیاز و تفاضل گل ۱۲ در صدر جدول رده بندی قرار دارد.سپاهان اصفهان با ۹ امتیاز از سه بازی و تفاضل گل ۱۰ جایگاه دوم را در اختیار دارد.راهیاب ملل سنندج با ۹ امتیاز و تفاضل گل ۵ رتبه سوم جدول رده بندی را دارد.

شهرداری سیرجان   با کسب ۶ امتیاز از سه بازی و یک باخت و دو برد در جایگاه چهارم قرار گرفته است. نماینده فارس، همیاری ارمیه، خیبر خرم آباد، ذوب آهن اصفهان، پالایش گاز ایلام، استقلال خوزستان، آذرخش تهران، پارس جنوبی نیز به ترتیب در جایگاه پنجم تا دوازدهم جدول رده بندی را در اختیار دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار