در فینال گرندپری فقط به کسب مدال طلا فکر می‌کنم

هادی‌پور: در مسابقات داخلی استرس بیشتری نسبت به میادین بین‌المللی دارم/ مطمئن باشید مجددا بهترین تیم جهان خواهیم شد

ملی‌پوش تیم ملی تکواندو اظهار داشت: در فینال گرندپری نیز فقط به طلا فکر می‌کنم و برای کسب این مدال تمرین خواهم کرد.

آرمین هادی‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط خود اظهار داشت: خدا را شکر شرایط خوبی دارم و در حال تمرین برای حضور در مرحله پایانی مسابقات گرندپری هستم. با تصمیم کادرفنی در مسابقات مقدماتی گرنداسلم شرکت نخواهم کرد و هدفم موفقیت در مرحله آخر مسابقات گرندپری درسال ۲۰۱۷ است. در فینال گرندپری ۱۶ نفر برتر دنیا شرکت خواهند کرد و من نیز سخت‌تر از همیشه در حال تلاش هستم.

وی تاکید کرد: موفقیت در این مسابقات خیلی در ادامه مسیر من تاثیر گذار خواهد بود. در صورت قهرمانی ابتدا می‌توانم‌ جواز حضور در مسابقات گرند اسلم را کسب کنم و در ادامه نیز با کسب ۸۰ امتیاز صعود خوبی در رنکینگ المپیک خواهم داشت. برای این مهم تمام تلاشم را می‌کنم و بقیه مسائل را واگذار به خدا می‌کنم.

دارنده نشان نقره مسابقات جهانی در خصوص عملکردش در مراحل مختلف مسابقات گرندپری عنوان کرد: رفته رفته در حال شناخت رقبای خود در مسابقات گرندپری هستم و براساس عملکرد آنها برنامه‌ریزی و تمرین می‌کنم. خدا را شکر به خوبی در حال جلو رفتن هستم و امیدوارم این روند تداوم داشته باشند. در فینال گرندپری نیز فقط به طلا فکر می‌کنم  و برای کسب این مدال تمرین می‌کنم.

هادی‌پور در خصوص کسب نخستین مدالش در مسابقات گرندپری، بیان کرد: من مدال مسابقات جهانی را داشتم اما چهار مرحله در مسابقات گرندپری شرکت کرده بودم که هر دفعه یک اتفاقی می‌افتاد که به مدال نمی‌رسیدیم اما خدا را شکر در لندن با وجودی که دوست داشتم مدال طلا کسب کنم به نقره رسیدم اما تمام تلاشم را می‌کنم در ساحل عاج به مدال طلا برسم.

هادی‌پور در خصوص رقبای داخلی تصریح کرد: در این وزن محمد کاظمی و فرزان عاشورزاده نیز حضور دارند اما کاظمی به دلیل نرسیدن به جمع ۱۶ تکواندوکار برتر دنیا در مسابقات ساحل عاج حضور ندارد اما فرزان در این مسابقات حضور خواهد داشت و حتی احتمال دارد که با هم دیدار کنیم.

وی با تاکید بر تاثیرگذار بودن مشکلات روحی روی عملکرد بازیکنان، گفت: مسائل روحی قطعا خیلی روی عملکرد بازیکنان تاثیرگذار است اما به شخصه خودم در مسابقات داخلی استرس بیشتری نسبت به مسابقات بین‌المللی دارم. در مسابقات بین‌المللی فقط برای بردن به شیاپچانگ می‌روم اما در مسابقات داخلی خدایی نکرده اگر شکستی اتفاق بیفتد هزار تا حرف پشت سر آدم در می‌آید و به خاطر همین از باخت می‌ترسم. البته اگر ادعای حرفه‌ای بودن داریم باید سعی کنیم به این مسائل فکر نکنیم و فقط به پیروزی فکر کنیم.

دارنده نشان نقره مسابقات گرندپری لندن در خصوص شرایط تیم ملی تکواندو خاطر نشان کرد: بعد از المپیک خیلی حرف درخصوص تکواندو بود که خواه، ناخواه روی عملکرد تیم تاثیر گذار بود اما خدا را شکر در حال حاضر همدل شدیم و در حال تلاش برای رسیدن به انسجام هستیم تا مجددا مانند گذشته در دنیا حرف اول را بزنیم. مطمئن باشید تیم ما مجددا بهترین تیم جهان خواهد شد.  حاضرم قسم بخورم هیچ تیمی مانند ما تمرین و زحمت نمی‌کشد  و فقط باید بتوانیم شرایط روحی گذشته خود را به دست بیاوریم و به انسجام سابق برسیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار