نوروزی رئیس کمیسیون پزشکی کمیته شد

۲۵ دی؛ برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک

اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در هفتاد و سومین نشست خود روز ۲۵ دی‌ماه را برای زمان برگزاری مجمع عمومی و انتخاباتی این کمیته مشخص کردند.

و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، هفتاد و سومین نشست اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز در حالی برگزار شد که انتخاب زمان برگزاری چهل و پنجمین مجمع عمومی این کمیته مهمترین دستور جلسه آن بود.

اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک با توجه به اتمام زمان دوره چهار ساله مدیریت اعضای هیئت اجرایی، تاریخ دوشنبه ۲۵ د‌ی‌ماه را جهت برگزاری مجمع عمومی و انتخاباتی این کمیته و به‌منظور انتخاب اعضای جدید هیئت اجرایی مشخص کردند.

موضوع بعدی که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت موضوع انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک بود که شهنازی دبیر کل کمیته و رئیس ستاد نظارت بر انتخابات توضیحات کاملی را از روند آغاز ثبت نام تا برگزاری برای اعضای هیئت اجرایی ارائه داد.

اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک نیز پس از شنیدن گزارش دبیر کل ضمن تبریک به افراد منتخب از مسئولین برگزاری انتخابات، ورزشکارانی که در رای گیری شرکت کردند و همچنین فدراسیون‌هایی که در این انتخابات هماهنگی و همکاری لازم را داشتند تقدیر و تشکر کردند.

دستور جلسه پایانی نشست امروز اعضای هیئت اجرایی نیز انتخاب رئیس جدید کمیسیون پزشکی کمیته ملی المپیک بود که در همین راستا اعضای هیئت اجرایی ضمن قدردانی از فعالیت ها و زحمات دکتر ترکان، دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی را به‌عنوان رئیس جدید این کمیسیون انتخاب و معرفی کردند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار