آمار گل‌های تیم کی‌روش؛ ساخت خارج

وبسایت رسمی توپ - سامان قدوس نامش را به گلزنان تیم‌ملی اضافه کرد. او هم خیلی زود توانست بعد از اضافه شدن به تیم ملی گلش را با پیراهن و شماره جدیدش به ثمر برساند. یک گلزن دیگر برای تیم کی‌روش. گلزنانی که اکثر آنها یک فاکتور مشترک دارند، لژیونر هستند.

به گزارش وب‌سایت نود، چند بازیکن داخلی در یکسال اخیر برای تیم ملی ایران گل‌ زده‌اند؟ در این سال‌ها با اضافه شدن قوچان‌نژاد، آزمون و دژاگه این عدد بسیار کم بوده است. طارمی پررنگ‌ترین بازیکنی است که با اضافه شدنش به تیم ملی توانست نامش را به عنوان گلزنان تیم ملی به نمایندگی از لیگ برتر ایران ثبت کند. اگر طارمی نبود درصد گل‌های زده توسط بازیکنان لیگ برتر به درصد قابل چشم‌پوشی می‌رسید. به غیر از لژیونرها، سه بازیکن از پرسپولیس هستند که باعث شدند صد در صد گل‌های تیم ملی به نام لژیونرها نباشد. در ۲۵ گلی که تیم ملی در بازی‌های آخرش به ثمر رسانده است، طارمی ۴ گل زده و رامین رضاییان و سیدجلال حسینی با یک گل هم سهمیه‌دار هستند. یعنی تنها ۲۴ درصد از ۲۵ گل اخیر ایران.

این آمار نشان می‌دهد که با موفقیت تیم ملی و نتایج خوبی که گرفته، همچنان لژیونرها صاحب بخش عمده‌ای از گل‌های ایران هستند و لیگ برتر نتوانسته به غیر از طارمی بازیکنانی را به کی‌روش تحویل بدهد که جانشین خوبی برای لژیونرهایش باشند. کی‌روش توانست خلا مهاجم گلزن که بعد از خداحافظی دایی از تیم‌ملی بوجود آمده بود را پرکند اما مشکل مهاجم باثبات و گلزن، در لیگ برتر همچنان پابرجاست.

 

۳۰۳۸۸

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار