ماسچرانو احتمال جدایی‌اش از بارسلونا را تأیید کرد

هافبک دفاعی آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا از جدایی احتمالی‌اش از آبی‌و‌اناری‌پوشان کاتالونیا خبر داد.

و به نقل از نشریه مارکا، قرارداد خاویر ماسچرانو با بارسلونا در پایان این فصل منقضی می‌شود و هنوز هیچ اقدامی برای تمدید آن صورت نگرفته است.

در شرایطی که جرارد پیکه و ساموئل اومتیتی در این فصل گزینه‌های ارجح ارنستو والورده برای پوشش مرکز خط میانی بارسلونا بوده‌اند، ماسچرانو به مهره‌ای نیمکت‌نشین برای کاتالان‌ها تبدیل شده است و به نظر می‌رسد که او بعد از ۸ سال حضور در نوکمپ باید خودش را برای ترک بارسلونا آماده کند.

ماسچرانو در گفت‌و‌گو با نشریه ناسیون آرژانتین، در خصوص آینده‌اش در بارسلونا و اینکه آیا ممکن است او در پایان این فصل از آبی‌و‌اناری‌ها جدا شود، اظهار داشت: بله. این فصل ممکن است من از بارسلونا جدا شوم. شما باید بدانید که چه زمانی به یک دوره پایان دهید. ضمن اینکه نظر باشگاه هم در این موضوع مهم است که البته این بار شاید این من آن کسی باشم که تصمیم‌گیری می‌کند.

بازیکن سابق لیورپول درباره اینکه آیا پایان دوران حضورش در بارسلونا به منزله پایان دوران بازیگری‌اش خواهد بود هم تأکید کرد: فکر می‌کنم هنوز دو سه سال دیگر تا پایان دوران بازیگری‌ام فاصله دارم و می‌خواهم از این دو سه سال لذت ببرم.

گفته می‌شود که در صورت عدم تمدید قرارداد ماسچرانو با بارسلونا، ممکن است او به تیم پیشین خود در آرژانتین، ریورپلاته برگردد اگرچه او در مصاحبه خود با ناسیون اعلام کرد که می‌خواهد به یک تیم باشگاهی اروپایی دیگر ملحق شود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار