اسکیبه: در بازی برگشت مقابل کرواسی بهتر خواهیم بود

دالیچ: کارمان هنوز تمام نشده است/ نمی‌توانم از مردان شکایتی داشته باشم

با وجود پیروزی قاطع تیم ملی کرواسی در خانه یونان، سرمربی کروات‌ها هنوز کار تیمش برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ را تمام شده نمی‌داند.

، تیم ملی کرواسی شب گذشته (پنجشنبه) در بازی رفت خود مقابل یونان در پلی‌آف جام جهانی ۲۰۱۸، میهمانش را با نتیجه ۴ بر یک شکست داد و گامی بلند برای صعود به جام جهانی برداشت. دو اشتباه عجیب از سوی بازیکنان یونان ضربه سنگینی به این تیم زد و به کروات‌ها کمک کرد که با اندوخته‌ای ارزشمند برای بازی برگشت در یونان آماده شوند. با گل‌های لوکا مودریچ، ایوان کالینیچ، ایوان پریشیچ و آندری کراماریک، کرواسی با سه گل اختلاف قهرمان یورو ۲۰۰۴ را عملکرد دفاعی بسیار ضعیفی را به نمایش گذاشته بود، شکست داد.

زلاتکو دالیچ، سرمربی تیم ملی کرواسی پس از این بازی گفت که تاکتیک‌هایش نتیجه داده و به نتیجه دلخواه رسیده اما هنوز کار تیمش برای صعود به جام جهانی تمام نشده است. وی گفت: بازی فوق‌العاده‌ای داشتیم. من از بازیکنانم و از هوادارانی که یار اضافه ما در زمین بازی بودند، تشکر می‌کنم. هنوز اما چیزی تمام نشده است. این تازه بازی رفت بود. هدف ما در این بازی تحت فشار گذاشتن یونان از جناحین بود و این تاکتیک‌مان هم نتیجه داد. تمرکزمان در مقطعی از بازی دچار افت شد و ما یک گل دریافت کردیم اما من واقعاً نمی‌توانم از تیمم شکایتی داشته باشم.

کروات‌ها در طول ۹۰ دقیقه بازی بر توپ و میدان مسلط بودند و ۹ بار توپ را به سمت دروازه حریف شلیک کردند. این در حالی بود که یونانی‌ها تنها سه بار این کار را انجام دادند.

در همین حال میشل اسکیبه، سرمربی تیم ملی یونان هم اظهار داشت: وقتی شما به حریف‌تان کمک می‌کنید که گل اول و آخر بازی را بزند، دیگر رقابت کردن خیلی سخت می‌شود. بدون شک ما از عملکردمان و نتیجه‌ای که برای بازی رقم خورد ناراضی هستیم. ما در بازی برگشت، عملکرد بهتری ارائه خواهیم کرد.

بازی برگشت تیم‌های ملی یونان و کرواسی یکشنبه شب ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار