به دنبال پس گرفتن قهرمانی لیگ تکواندو هستیم

خانلرخانی: اسبقی باید رفته رفته به خداحافظی فکر کند/ دوران بازی کردن اسم‌ها تمام شده است

سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین گفت: سال گذشته بعد از سه سال قهرمانی به مقام نایب قهرمانی لیگ برتر تکواندو رسیدیم و قطعا به دنبال باز پس‌گیری قهرمانی خود خواهیم بود.

پیام خانلرخانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص برگزاری نخستین دوره مسابقات لیگ تکواندو به شیوه جام‌جهانی اظهار داشت: خدا را شکر مسابقات خوب، باکیفیت و زیبایی را شاهد بودیم . به تیم تکواندو دانشگاه آزاد اسلامی و نعمت خلیفه، قهرمانی در نخستین دوره مسابقات لیگ تکواندو  را تبریک می گویم . این تیم عملکرد عالی در این مسابقات داشت و مستحق قهرمانی بود.

وی در خصوص عملکرد تیم شهرداری ورامین عنوان کرد: از عملکرد تیم‌مان اصلا راضی نبودم وعملکرد خوبی نداشتیم اما با توجه به اینکه هفته آینده مسابقات لیگ تکواندو آغاز خواهد شد ، فکر می‌کنم به آمادگی نسبی دست یافتیم. بازیکنی مانند مهدی خدابخشی نزدیک به یک سال مسابقه نداده بودند و با حضور در این مسابقات ، توانست به شیاپ‌چانگ بازگردد و لیگ را با آمادگی خوب شروع کند.

بیشتر بخوانید : خلیفه: در جام‌جهانی، تیم دانشگاه آزاد نیستیم، نماینده تکواندو ایرانیم

سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین در خصوص اینکه در رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر تکواندو به دنبال عنوان قهرمانی خواهد بود، گفت: صد درصد به کسب عنوان قهرمانی فکر می‌کنیم. سال گذشته بعد از سه سال قهرمانی به مقام نایب قهرمانی رسیدیم و قطعا به دنبال باز پسگیری قهرمانی خود خواهیم بود. امیدوارم در سال جاری بتوانیم جبران کنیم و مجددا قهرمان شویم.

خانلرخانی در پاسخ به این سوال که حضور خدابخشی و اسبقی در این تیم باعث قهرمانی شهرداری ورامین خواهد شد، بیان کرد: در مسابقات لیگ تکواندو دیدیم که دوران بازی کردن اسم‌ها تمام شده است و کسی موفق خواهد شد که آمادگی خوبی داشته و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته باشد. خدابخشی یک سال از شرایط مسابقه دور بوده است و باید کمکش کنیم آرام آرام به مسابقات بازگردد و شرایط خوبی پیدا کند.

وی در پایان در خصوص عملکرد بهنام اسبقی در مسابقات لیگ تکواندوخاطر نشان کرد: بهنام در مسابقات نیمه‌نهایی کمک زیادی به خصوص در حفظ امتیاز به ما کرد اما رفته رفته باید به فکر خداحافظی باشد.

بیشتر بخوانید: شاگردان خلیفه مسافر جام جهانی شدند

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار