ممکن است هر اتفاقی در جام حذفی رخ دهد

دلگرم: بازی با استقلال چالش خوبی برای بازیکنان جویای نام ماست

سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر، دیدار با استقلال در جام حذفی را یک چالش خوب برای بازیکنان تیم خود توصیف کرد.

غلامرضا دلگرم در مورد پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل شهرداری تبریز به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» گفت: بازی بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم. در هفته‌های اخیر در کادر فنی شهرداری تغییراتی ایجاد و این تیم با انگیزه بیشتری در زمین ظاهر شده بود. هر دو تیم به دنبال امتیاز بودند. در نیمه اول موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم، اما در مجموع به علت گرمای شدید بوشهر، بازی خوبی را شاهد نبودیم.

وی در ادامه افزود: در نیمه دوم دروازه‌بان ما از زمین مسابقه اخراج شد و مجبور شدیم ۱۰ نفره به بازی ادامه دهیم. پس از چند دقیقه گل دریافت کردیم، اما با تلاش بازیکنان و تغییراتی که ایجاد کردیم، نتیجه را برگرداندیم و به پیروزی دست یافتیم.

سرمربی ایرانجوان درباره قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی که براساس آن تیمش باید در این مرحله در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال برود، تصریح کرد: من در شش بازی اخیر که سرمربی ایرانجوان بودم، به سه برد و سه تساوی با این تیم دست یافته‌ام. دوست داشتم با یک تیم بزرگ در بوشهر بازی کنیم که هواداران ورزشگاه را پُر کنند. از دید من مصاف با استقلال در جام حذفی یک چالش خوب برای بازیکنان جویای نام ایرانجوان محسوب می‌شود که بیش از پیش استعدادهای خود را نشان دهند.

بیشتر بخوانید:
دلگرم: دیدار با یک تیم بزرگ در جام حذفی باعث آشتی هواداران با ایرانجوان می‌شود

دلگرم در پاسخ به این پرسش که «آیا ایرانجوان برای شکست استقلال به تهران خواهد رفت یا خیر؟»، خاطرنشان کرد: جام حذفی جام شگفتی‌هاست و هیچ نتیجه‌ای در این رقابت‌ها مشخص نیست. استقلال تیم بزرگی است و چند میلیون هوادار دارد، اما هر اتفاقی ممکن است در جام حذفی و دیدار ما برابر این تیم رخ دهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار