امید کهکشانی ها برای بازگشت به اوج؛

زیدان بالاخره موفق به تماشای BBC شد

زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید بعد از مدت ها هر ۳ ضلع خط حمله خود را در اختیار دارد.

 

به گزارش "توپ"، از زمان دیدار سوپرکاپ در ماه آگوست حالا زیدان در تعطیلات پیش رو هر ۳ بازیکن مثلث خط حمله خود یعنی کریم بنزما، رونالدو و گرت بیل را در اختیار خواهد داشت و می تواند از آنها در دیدارهای پیش رو برای بهبود شرایط فعلی استفاده کند.

 

 

 

 

در اوایل ژانویه امسال زیدان در مصاحبه ای تاکید کرد که فروش این ۳ بازیکن غیرممکن است؛ اما مصدومیت های متوالی گرت بیل باعث شد آنها در نهایت با درخشش ایسکو به سیستم ۲-۴-۴ عادت کرده و فاتح لیگ قهرمانان و لالیگا نیز بشوند.

 

در ۱۰۸ دیداری که زیزو هدایت رئال را بر عهده داشت، این ۳ بازیکن تنها در ۲۸ بازی (۲۶ درصد) بازی های حضور داشته اند؛ اما حالا و در آستانه دیدار سرنوشت ساز برابر اتلتیکومادرید، بنزما به تیم ملی دعوت نشده، رونالدو نیز درخواست عدم حضور در اردوی پرتغال را داشته و گرت بیل نیز در مادرید مانده تا زیدان از هر ۳ بازیکن در تمرینات استفاده کند.

 

 

 

 

البته بنزما در فصل جاری در ۱۲ بازی تنها ۲ گل زده و روزهای سختی را با واکنش های هواداران رئال در برنابئو سپری می کند. گرت بیل نیز که شروع خوبی در فصل جاری داشت و گل سرنوشت سازی برابر دورتموند به ثمر رساند، حالا ۸ بازی اخیر تیمش را از دست داده و شرایط رونالدو نیز در لالیگا با توجه به زدن تنها یک گل تعریفی ندارد؛ اما زیدان امیدوار است این ۳ بازیکن برای دربی حساس مادرید آماده باشند.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار