از رفتار فدراسیون ناراحتم

آذرپی: احساس کردم پستی که در اختیار من گذاشته‌اند، تشریفاتی است/ اگر می‌گفتند مجانی کار کنم، قبول می‌کردم

مدیر مستعفی تیم‌های ملی ژیمناستیک گفت: از رفتار مسئولان فدراسیون درخصوص اتفاقات روزهای اخیر که منجر به استعفایم شد، ناراحت هستم.

محمد آذرپی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره استعفایش از سمت مدیریت تیم‌های ملی ژیمناستیک اظهار داشت: من در این باره ابتدا با دبیر فدراسیون صحبت کردیم و او نگاه مثبتی به همه مسائل از جمله حقوق و بیمه داشت. پس از این مذاکرات، خیلی راحت به من ابلاغ دادند و من هم فکر می‌کردم مسئله‌ای وجود ندارد و همه چیز حل شده است. پس از مذاکرات من با سلیمانی، او با رئیس فدراسیون صحبت کرده، اما ظاهراً حریف خانم اینچه درگاهی نشده بود؛ چرا که رئیس فدراسیون می‌گفت فقط باید در طول اردوها حقوق پرداخت شود. من احساس کردم که واقعاً نمی‌خواهند از من کمک بگیرند، چرا که اگر قصد این کار را داشتند، به مسائل جزیی توجه نمی‌کردند.

وی افزود: اینکه من در مذاکرات اولیه حرفی از پول و حقوق نزدم، درست است؛ چرا که صحبت درباره این موضوع را در شأن خودم نمی‌دانم و فکر می‌کردم فدراسیون خودش به این مسائل توجه می‌کند. من از رفتار مسئولان فدراسیون ناراحت هستم، چرا که به نظرم به شخصیتم توهین شد. اگر به من می‌گفتند که مجانی کار کنم، به احتمال زیاد قبول می‌کردم، چرا که سال‌هاست در ژیمناستیک حضور دارم و می‌خواهم به این رشته کمک کنم.

مدیر مستعفی تیم‌های ملی ژیمناستیک گفت: من در طول ۶ سال گذشته که در پست‌های مختلف حضور داشتم، همواره از حقوق ثابت و بیمه بهره می‌بردم. این در حالی بود که شاید حقوق بالایی به من تعلق نمی‌گرفت. نکته دیگر اینکه پرداخت حقوق از ۲ دهه گذشته‌ را داشته‌ام، چه به عنوان سرمربی و چه مدیر تیم‌های ملی. این یک مسئله طبیعی است. واقعاً زشت است که فقط برای چند روز اردو پول بدهند. من نهایتاً ۲، ۳ روز در هر مرحله از اردو حضور پیدا می‌کردم که حقوق آن هم نهایتاً ۲۰۰ هزار تومان می‌شد. به نظرم این در شأن من نبود.

آذرپی در پایان عنوان کرد: با وضعیتی که ایجاد شد، احساس کردم این پست که در اختیار من گذاشته‌اند، تشریفاتی است و نمی‌توانم کمک موثری انجام بدهم. به همین دلیل استعفا کردم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار